Het Heatwave Pro-line Infraroodpaneel 300W is een krachtige en efficiënte infrarood verwarming. Het keramische binnenwerk van dit paneel buffert de warmte en zorgt voor een optimale prestatie. De massieve constructie en waterdichtheid (IP-65 bij vaste aansluiting) maakt dit infrarood paneel zeer solide en geschikt voor toepassing in een kleine ruimte zoals een toilet, maar ook perfect als verwarming in een systeemplafond.
De Heatwave Pro-Line 300W is een krachtige en efficiënte infrarood verwarming. Het keramische binnenwerk van dit paneel buffert de warmte en zorgt voor een optimale prestatie. De massieve constructie en waterdichtheid (IP-65 bij vaste aansluiting) maakt dit infrarood paneel zeer solide en geschikt voor toepassing in kleinere ruimtes.
Met een dikte van 20mm, is de Pro-Line serie een zeer dun infrarood paneel in zijn soort. Door het naadloze en strakke design maakt dit paneel zeer stijlvol en onopvallend.
De Pro-Line serie van Heatwave is een allround infraroodpaneel en is perfect geschikt als een strak wand- of plafondpaneel. Door een slagvaste en krasbestendige poedercoat gaat dit infraroodpaneel jaren mee. Combineer met een thermostaat voor een energie efficiënte werking.
Wil je graag ervaren hoe de natuurlijke manier van verwarmen aanvoelt? Maak dan een afspraak en kom langs in onze showroom in Lelystad.
Heatwave maakt gebruik van een unieke keramische binnenwerk, waardoor de gebruikte energie maximaal wordt omgezet in infrarood warmtestraling. Dit gecombineerd met de gepolijste binnenkant resulteert op lange termijn in een aantoonbare energiebesparing.
De Pro-Line serie van Heatwave kan met de bijgeleverde beugels snel en eenvoudig horizontaal of verticaal aan wand of plafond worden gemonteerd.
Bij toepassing van infrarood panelen als hoofdverwarming berekent u minimaal
(hierbij gaan wij uit van normaal geïsoleerde woningen):



| Gewicht | 7 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 59,2 × 59,2 × 2 cm |
| Soort infraroodpaneel | Metaal, Keramisch |
| Afwerking | Gegalvaniseerd plaatstaal met een poedercoat wit, RAL 9016. Stalen voorplaat is om het binnenwerk heen gebogen, afgeronde hoeken. |
| Wattage | 300W |
| Geschikt voor ruimte, inhoud | Badkamer max. 5m³, Woonruimte max. 8m³ |
| Montage | Horizontaal of verticaal aan wand of plafond met RVS beugels |
| Garantie | 8 jaar fabrieksgarantie |
| IP-waarde | IP40 – geen bescherming tegen water (netstekker), IP65 – spatwaterdicht (vaste aansluiting) |
| Land herkomst | Europa |
| Oppervlakte temperatuur | 85-90 ºC |
| Soort infraroodstraling | 10.000 nanometer / IR-C Lange golf |
| Aansluitkabel | 185CM, Met aangegoten stekker, 3-aderig |
| Besturing | Externe thermostaat, optioneel leverbaar |
| Binnenkant | Fijne keramische vezelplaat, Gepolijste achterplaat wat zorgt voor reflecterende werking |
| Temperatuur achterkant | 45°C |
| Afstand voorzijde tot plafond/wand | 7 cm |
| Product status | Nieuw – uitlopend artikel |
1 beoordeling voor Heatwave Pro-line Infraroodpaneel 300W
J Stet –
Goede kwaliteit, fijne zware panelen, passen mooi in het systeemplafond