Het Welltherm Ecoline 330 W infraroodpaneel is een Duits vervaardigd metalen wand- of plafondpaneel (59,2×59,2 cm) met IP44-spatwaterbescherming. Dit model leent zich bij uitstek voor systeemplafonds — plaats twee panelen boven een werkplek voor directe en aangename werkplek-warmte.
Het Welltherm Ecoline 330 W paneel combineert hoogwaardige Duitse productie met strak design en efficiëntie. Dit model is vervaardigd uit kwaliteitstaal met een kras- en slagvaste poedercoat (RAL 9003 wit) en heeft afmetingen van 59,2 × 59,2 × 1,7 cm. Dankzij de innovatieve ESHC®-technologie (“Entire Surface Heat Conductor”) wordt de warmte gelijkmatig over het hele oppervlak verdeeld, wat zorgt voor een comfortabel stralingsgevoel zonder koude zones.
Met een vermogen van 330 W is het paneel ideaal geschikt voor kleine ruimten tot ongeveer 9 m³ inhoud. Het paneel is geschikt voor montage aan wand of plafond, horizontaal of verticaal, en door zijn compacte afmeting past hij ook in systeemplafonds. De IP44-spatwaterklasse maakt plaatsing in vochtige ruimtes mogelijk. Het paneel wordt geleverd zonder ingebouwde thermostaat. Wij adviseren het gebruik van een externe thermostaat, zodat de temperatuur wordt gemeten in de ruimte waar je bent voor optimaal comfort en rendement.
Het stalen infrarood paneel is slechts 1,7 cm dik en daarnaast is het mogelijk om het warmtepaneel te voorzien van een frame met led-verlichting. Duurzame warmte gecombineerd met verlichting!
De Eco-line serie van Welltherm kan met de bijgeleverde beugels horizontaal of verticaal aan wand, plafond of systeemplafond worden gemonteerd. Daarbij is het mogelijk het infraroodpaneel in te bouwen in het plafond met een inbouw frame of in te zetten als mobiele verwarming met een set voetsteunen.
Bij toepassing van infrarood panelen als hoofdverwarming berekent u minimaal
(hierbij gaan wij uit van normaal geïsoleerde woningen):
OHLE Sotermo flat 400 Stalen infrarood paneel
€529,00 - €699,00Prijsklasse: €529,00 tot €699,00
Vóór 15:30 besteld (ma-vr), dezelfde dag verzonden
PH Nero Pro thermostaat WiFi systeem op batterijen
Vóór 15:30 besteld (ma-vr), dezelfde dag verzonden
Welltherm bedrukt infraroodpaneel 330W
€995,00 - €1.039,00Prijsklasse: €995,00 tot €1.039,00
4 tot 8 weken levertijd
Met 330 W vermogen is dit model ideaal voor kleinere woon-, werk- of verblijfruimtes tot 10 m³ inhoud. In grotere kamers functioneert het paneel het best als bijverwarming voor oppervlaktes tot maximaal 6 vierkante meter. In het systeemplafond kan je rekening houden met 2-3 panelen per werkplek, afhankelijk van de isolatiewaarde van de ruimte.
Ja, dankzij de IP44-spatwaterbescherming is montage in vochtige ruimtes zoals badkamers toegestaan. Voor optimaal comfort en snelle opwarming van badkamers raden we echter een paneel met hoger vermogen aan.
Het paneel kan zowel aan de wand als aan het plafond worden bevestigd. Montagebeugels, boorsjabloon en bevestigingsmateriaal worden standaard meegeleverd. Daarnaast past dit model perfect in een 60×60 cm systeemplafondtegel. Hiervoor heb je geen extra montage-onderdelen nodig — je legt het paneel gewoon in het systeemplafondframe.
Nee, en dat is een bewust gekozen voordeel. Er zitten geen schakelcomponenten in het paneel die kunnen slijten. Door een externe thermostaat te gebruiken meet je de temperatuur waar je daadwerkelijk verblijft, wat leidt tot nauwkeurig comfort en efficiënt energiegebruik.
Ja, dit model maakt deel uit van de Welltherm metalen serie die door onafhankelijk onderzoeksbureau Peutz getest is en voldoet aan de geldende IEC-efficiëntie normen voor infraroodverwarming.
| Gewicht | 7,8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 59,2 × 59,2 × 1,7 cm |
| Soort infraroodpaneel | Metaal |
| Afwerking | Poedercoat RAL 9003, wit |
| Wattage | 330W |
| Geschikt voor ruimte, inhoud | Badkamer max. 5m³, Woonruimte max. 10m³ |
| Montage | Aan wand, plafond of in het systeemplafond met meegeleverde beugels, Vrijstaand met optionele voetsteunen |
| Garantie | 5 jaar fabrieksgarantie |
| IP-waarde | IP44 – Plensdicht |
| Land herkomst | Geproduceerd in Duitsland |
| Oppervlakte temperatuur | 105 tot 115 °C |
| Soort infraroodstraling | 10.000 nanometer / IR-C Lange golf |
| Aansluitkabel | 185CM, 3-aderig |
| Soort ruimte | Woonruimte, Werkplek, Toilet |
| Besturing | Externe thermostaat, optioneel leverbaar |
| infrarood stralingsefficientie | Volgens IEC 60675-3:2020 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen