Staande infrarood-verwarming met 900 W vermogen, lichtgewicht aluminium design en direct klaar voor gebruik. Dit showroomexemplaar in stijlvolle antracietkleur verwarmt comfortabel en is eenvoudig verplaatsbaar, ideaal als bij- of hoofdverwarming in goed geïsoleerde ruimtes.
Stijlvol en verplaatsbaar gecombineerd met comfortabele warmte? Met de Heatwave Move is dit mogelijk! Dit lichtgewicht verplaatsbare infraroodpaneel is direct te gebruiken na het uitpakken. Combineer met één van onze thermostaten voor een efficiëntere werking van infrarood verwarming.
De Heatwave Move is gemaakt van aluminium wat zorgt voor een optimale warmteafgifte. Daarbij zorgt aluminium ervoor dat dit staande infrarood paneel makkelijk te verplaatsen is. Zo vindt u lichtgewicht, efficiëntie en design in één product.
Leverbaar in meerdere kleuren!
Wilt u graag ervaren hoe de natuurlijke manier van verwarmen aanvoelt? Maak dan een afspraak en kom langs in onze showroom in Lelystad.
De Move van Heatwave heeft geen montage nodig. Snel en eenvoudig uitpakken, neerzetten en de stekker in het stopcontact plaatsen. Voor een meer efficiëntere bediening kunt u gebruiken van een thermostaat met plug-in ontvanger, denk hierbij aan de draadloze wifi thermostaat NERO + plug-in ontvanger of de plug-in thermostaat TCU.
Bij toepassing van infrarood panelen als hoofdverwarming berekent u minimaal
(hierbij gaan wij uit van normaal geïsoleerde woningen):
Sundirect Hybride infraroodpaneel 750W Verrijdbaar
€339,00
Vóór 15:30 besteld (ma-vr), dezelfde dag verzonden
Heatwave Move 600W standmodel Wit – Showroommodel
€1.079,00 Oorspronkelijke prijs was: €1.079,00.€894,00Huidige prijs is: €894,00.
1 tot 2 werkdagen, gratis bezorgd
Sundirect Hybride infraroodpaneel 1000W
€369,00
Vóór 15:30 besteld (ma-vr), dezelfde dag verzonden
Sundirect Tower1000-Pro verrijdbare infraroodtoren
€599,00
Vóór 15:30 besteld (ma-vr), dezelfde dag verzonden



| Gewicht | 14 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 32 × 5 × 157 cm |
| Soort infraroodpaneel | Metaal |
| Afwerking | Aluminium met een poedercoat in de kleuren, RAL 9016 – Verkeerswit, RAL 7016 – Antracietgrijs, RAL 9005 – Gitzwart, RAL 7048 – Parelmoergrijs |
| Wattage | 900W |
| Geschikt voor ruimte, inhoud | Woonruimte max. 25m³ |
| Montage | Losstaand, verplaatsbaar |
| Garantie | 8 jaar fabrieksgarantie |
| Land herkomst | Europa |
| Oppervlakte temperatuur | 85-90 ºC |
| Soort infraroodstraling | 10.000 nanometer / IR-C Lange golf |
| Aansluitkabel | 270 cm, Met aangegoten stekker, 3-aderig |
| Soort ruimte | Woonruimte, Werkplek |
| Besturing | Externe thermostaat, optioneel leverbaar |
| IP-waarde | IP40 – Geen bescherming tegen water |
| Breedte - verticaal | 30 cm |
| Lengte - verticaal | 160 cm |
1 beoordeling voor Heatwave Move standmodel 900W Antraciet – Showroommodel
Herman Beumer (geverifieerde eigenaar) –
Makkelijk te verplaatsen naar daar waar het nodig is.