Staande infraroodverwarming met 600 W vermogen in een strak wit design, direct klaar voor gebruik na uitpakken! Dit verplaatsbare showroomexemplaar is ideaal als energiezuinige bij- of hoofd- en bijverwarming voor kleinere ruimtes en kan eenvoudig gecombineerd worden met een thermostaat voor efficiëntere warmteregeling.
Stijlvol en verplaatsbaar gecombineerd met comfortabele warmte? Met de Heatwave Move is dit mogelijk! Dit lichtgewicht verplaatsbare infraroodpaneel is direct te gebruiken na het uitpakken. Combineer met één van onze thermostaten voor een efficiëntere werking van infrarood verwarming.
De Heatwave Move is gemaakt van aluminium wat zorgt voor een optimale warmteafgifte. Daarbij zorgt aluminium ervoor dat dit staande infrarood paneel makkelijk te verplaatsen is. Zo vindt u lichtgewicht, efficiëntie en design in één product.
Leverbaar in meerdere kleuren!
Wilt u graag ervaren hoe de natuurlijke manier van verwarmen aanvoelt? Maak dan een afspraak en kom langs in onze showroom in Lelystad.
De Move van Heatwave heeft geen montage nodig. Snel en eenvoudig uitpakken, neerzetten en de stekker in het stopcontact plaatsen. Voor een meer efficiëntere bediening kunt u gebruiken van een thermostaat met plug-in ontvanger, denk hierbij aan de draadloze wifi thermostaat Nero Pro + plug-in ontvanger of de plug-in thermostaat TCU.
Benodigd vermogen
Bij toepassing van infrarood panelen als hoofdverwarming berekent u minimaal
(hierbij gaan wij uit van normaal geïsoleerde woningen):
| Gewicht | 11 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 30 × 5 × 107 cm |
| Soort infraroodpaneel | Metaal |
| Afwerking | Aluminium met een poedercoat in de kleuren, RAL 9016 – Verkeerswit, RAL 7016 – Antracietgrijs, RAL 9005 – Gitzwart, RAL 7048 – Parelmoergrijs |
| Wattage | 600W |
| Geschikt voor ruimte, inhoud | Badkamer max. 15m³ |
| Montage | Losstaand, verplaatsbaar |
| Garantie | 8 jaar fabrieksgarantie |
| Land herkomst | Europa |
| Oppervlakte temperatuur | 85-90 ºC |
| Soort infraroodstraling | 10.000 nanometer / IR-C Lange golf |
| Aansluitkabel | 270 cm, Met aangegoten stekker, 3-aderig |
| Soort ruimte | Woonruimte, Werkplek |
| Besturing | Externe thermostaat, optioneel leverbaar |
| IP-waarde | IP40 – Geen bescherming tegen water |
| Serie | Move; mobiel |
| Breedte - verticaal | 30 cm |
| Lengte - verticaal | 110 cm |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen