AquaThermica Compact is lucht-water-warmtepompboiler voor de productie van warm water in huis en kan aan de wand of op een statief op de grond gemonteerd worden. Het is een milieuvriendelijk product dat werkt met hernieuwbare energiebronnen, wat resulteert in lagere CO2-uitstoot. Deze compacte warmtepompboiler heeft een inhoud van 100 of 150 liter.
Een milieuvriendelijk product dat werkt met hernieuwbare energiebronnen, wat bijdraagt in een lagere CO2-uitstoot.
Hoogste energie-efficiëntieklasse A+ in zijn categorie, volgens de ErP-regelgeving.
Werkt binnen een temperatuurbereik van binnenkomende lucht vanaf -5°C tot 43°C.
Verwarmt water alleen met de warmtepomp tot 60°C.
Hoge efficiëntie dankzij een elektronisch geregelde expansieventiel met stappenmotor voor een nauwkeurig uitgebalanceerde koelcyclus. Nauwkeurige meting van de koudemiddelcyclus voor betere prestaties.
Tot 75% lager elektriciteitsverbruik in vergelijking met de Maxeau elektrische boiler.
Kan worden aangesloten op andere hernieuwbare energiebronnen zoals PV en zonne-installaties of boilers.
Programmeerbaar met een gebruiksvriendelijk bedieningspaneel.
Automatische anti-legionella desinfectie-cyclus.
Zelfdiagnosesysteem.
Alle technische gegevens van deze warmtepompboiler kunt u hier terugvinden.
Warmtepompboiler AquaThermica Compact 150 liter
€2.000,00 - €2.210,00Prijsklasse: €2.000,00 tot €2.210,00
1 tot 3 werkdagen levertijd
150-160W/M² Elektrische vloerverwarming kabelmat
€75,00 - €445,00Prijsklasse: €75,00 tot €445,00
Vóór 15:30 besteld (ma-vr), dezelfde dag verzonden
| Gewicht | 70 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 135 × 52 × 52 cm |
| Aantal liter | 100 liter |
| Energielabel | A+ |
| Verwarmingstijd 60°C | 2 uur en 37 minuten in BOOST-modus |
| Minimaal beschikbare hoogte ruimte | 355 cm |
| Garantie | 3 jaar fabrieksgarantie |
| Installatie | Verticaal op de vloer, Verticaal aan de wand |
| Isolatie | 50 mm harde PU |
| Werkdruk (bar) | 8 |
| Huishouden | 2 personen, 3 personen |
| Wifi & app | Nee |
| Min./max. bedrijfstemperatuur van de inlaatlucht | -5°C tot +43°C |
| Instelbare temperatuur | 60°C |
| Koelmiddel | R513 a |
| Wisselaar | Géén wisselaar |
| Breedte | 520 mm |
| Diepte | 541 mm |
| Nominaal vermogen | 1500 Watt |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen