Een prachtig vormgegeven infrarood spiegel van 800 watt en 60×120 cm groot uit Oostenrijk met vier jaar fabrieksgarantie. Het infrarood spiegel paneel is geschikt voor wandmontage en als verwarming in de badkamer met een inhoud tot 13 kuub.
De spiegel infrarood panelen van Infrapower zijn gemaakt van 6mm dik ESG-veiligheidsglas, dit verzekerd je er van dat bij een mogelijke breuk er enkel stompe splinters ontstaan. Het spiegel infrarood paneel is slechts 2,5 cm dik, waardoor het niet eens opvalt dat het een spiegel en verwarming in één is.
Ieder infraroodpaneel is voorzien van een kabel met stekker en kan direct in het stopcontact worden gebruikt. Ook kan je er voor kiezen om een thermostaat te gebruiken. Hiermee is de omgevingstemperatuur en tijdschakeling te controleren voor optimaal comfort en rendement.
Anders dan bij andere infraroodpanelen is het bij Infrapower gemakkelijk om een geselecteerde RF ontvanger vast te klikken aan de achterkant van het paneel. Deze ontvanger communiceert draadloos met de DEUS bluetooth thermostaat. Stekker van het paneel in het stopcontact en klaar voor gebruik!
De spiegel panelen van Infrapower kan je met de bijgeleverde beugels zowel horizontaal als verticaal aan de wand monteren. Daarbij zijn er ook handdoek beugel(s) bestelbaar welke eenvoudig aan het paneel gemonteerd kunnen worden.
Bij toepassing van infrarood panelen als hoofdverwarming berekent u minimaal
(hierbij gaan wij uit van normaal geïsoleerde woningen):
OHLE Sotermo Style 800 Infraroodspiegel
€895,00 - €1.594,00Prijsklasse: €895,00 tot €1.594,00
1 tot 4 weken, gratis bezorgd
PH Nero Pro thermostaat WiFi systeem op batterijen
Vóór 15:30 besteld (ma-vr), dezelfde dag verzonden
Infrapower glas keramisch infraroodpaneel 800W
€495,00
Vóór 15:30 besteld (ma-vr), dezelfde dag verzonden
Infrapower spiegel infraroodpaneel 600W
€445,00
Vóór 15:00 besteld (ma-vr), dezelfde dag verzonden
Met 800 W vermogen is dit paneel geschikt voor badkamerverwarming tot ca. 13 kuub en voor woonruimte tot ca. 23 kuub. Voor bijverwarming is dit paneel geschikt tot 15 vierkante meter.
De oppervlakte-temperatuur ligt tussen de 95-105 °C. Het paneel gebruikt IR-C langegolf infraroodstraling (~10 000 nm). Omdat dit model een glazen spiegeloppervlak heeft, duurt de opwarmtijd iets langer dan bij metalen infraroodpanelen. Het glas fungeert als een warmtebuffer: eerst neemt het warmte op, daarna geeft het deze geleidelijk en langdurig af. Het resultaat is dat de warmte niet alleen gelijkmatig, maar ook langer voelbaar blijft — ideaal voor een comfortabele badkamerervaring.
Dankzij de IP65-certificering is het paneel beschermd tegen water (spuitwater) en stof, waardoor het geschikt is in badkamers en vochtige ruimtes.
Je kunt het paneel horizontaal of verticaal aan de wand monteren met de meegeleverde beugels. Er zit een 180 cm, 3-aderige kabel met geaarde stekker bij. Besturing gebeurt met een externe thermostaat (optioneel), eventueel gecombineerd met de DEUS thermostaat via een RF-ontvanger.



| Gewicht | 16,1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 120 × 60 × 2,5 cm |
| Soort infraroodpaneel | Spiegel, Glas |
| Afwerking | Glad oppervlak, Spiegel |
| Wattage | 800W |
| Geschikt voor ruimte, inhoud | Badkamer max. 13m³, Woonruimte max. 23m³ |
| Montage | Horizontaal of verticaal aan de wand met de meegeleverde beugels |
| Garantie | 4 jaar fabrieksgarantie |
| IP-waarde | IP65 – stofvrij en sproeidicht |
| Land herkomst | Oostenrijk |
| Oppervlakte temperatuur | 95 tot 105°C |
| Soort infraroodstraling | 10.000 nanometer / IR-C Lange golf |
| Aansluitkabel | 180CM, 3-aderig, Met geaarde stekker |
| Besturing | Externe thermostaat, optioneel leverbaar, Eventueel is de Maria box eenvoudig in te bouwen op het paneel voor besturing door de externe Deus thermostaat |
| Breedte - verticaal | 60 cm |
| Lengte - verticaal | 120 cm |
| infrarood stralingsefficientie | Volgens IEC 60675-3:2020 |
1 beoordeling voor Infrapower spiegel infraroodpaneel 800W
W.W. (geverifieerde eigenaar) –