De TC500 WiFi is een Pompschakelaar EN thermostaat in één. Deze thermostaat & pompschakelaar is zeer geschikt voor aansturing van iedere vorm van elektrische verwarming waaronder infrarood warmtepanelen.
De TC500 is een Pompschakelaar EN thermostaat in één. Deze thermostaat & pompschakelaar is zeer geschikt voor aansturing van iedere vorm van elektrische verwarming waaronder infrarood warmtepanelen.
De TC500 plug-in thermostaat meet de temperatuur met een interne ruimtesensor, externe sensor of gecombineerd. Een externe temperatuur sensor van ca. 200cm wordt standaard meegeleverd. Op het display wordt de ingestelde en gemeten temperatuur weergegeven. Bediening gaat gemakkelijk via de drukknoppen op de thermostaat.
Wilt u liever de thermostaat via een app aansturen dan is er de TC500 Wifi in ons assortiment!
| Afmetingen | 12,3 × 7 × 3,9 cm |
|---|---|
| Montage | In een WCD (stopcontact), Europees met randaarde |
| Bediening | Drukknop |
| Afmeting display | 37×16 mm |
| Programmeerbaar | Ja |
| Maximale belasting | 16A – 3600W |
| Behuizing | Wit |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Temperatuurmeting | Externe sensor meegeleverd, Ruimte (intern), Ruimte (intern) + vloer (extern), Vloer (extern) |
De TC500 WiFi is een Pompschakelaar EN thermostaat in één. Deze thermostaat & pompschakelaar is zeer geschikt voor aansturing van iedere vorm van elektrische verwarming waaronder infrarood warmtepanelen.
| Afmetingen | 12,3 × 7 × 3,9 cm |
|---|---|
| Montage | In een WCD (stopcontact), Europees met randaarde |
| Bediening | Drukknop |
| Afmeting display | 37×16 mm |
| Programmeerbaar | Ja |
| Maximale belasting | 16A – 3600W |
| Behuizing | Wit |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Temperatuurmeting | Externe sensor meegeleverd, Ruimte (intern), Ruimte (intern) + vloer (extern), Vloer (extern) |
Er zijn nog geen beoordelingen
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen