De TC500 WiFi is een Pompschakelaar EN thermostaat in één. Deze thermostaat & pompschakelaar is zeer geschikt voor aansturing van iedere vorm van elektrische verwarming waaronder infrarood warmtepanelen.
De TC500 WiFi is een Pompschakelaar EN thermostaat in één. Deze thermostaat & pompschakelaar is zeer geschikt voor aansturing van iedere vorm van elektrische verwarming waaronder infrarood warmtepanelen.
De TC500 met Wifi kan worden verbonden met uw thuisnetwerk en is bestuurbaar via de App ‘TuyaSmart’. De plug-in thermostaat meet de temperatuur met een ruimtesensor, externe sensor of beide. Een externe temperatuur sensor van ca. 200cm wordt standaard meegeleverd. Op het display wordt de ingestelde en gemeten temperatuur weergegeven. Bediening gaat gemakkelijk via de drukknoppen op de thermostaat of via de Tuyasmart app. Via de app is stembediening (Nest/Home/Alexa) ook mogelijk.



| Afmetingen | 12,5 × 7 × 3,9 cm |
|---|---|
| Montage | In een WCD (stopcontact), Europees met randaarde |
| Bediening | Gratis App voor iOS & Android, Verbinding met WiFi, Drukknop |
| Afmeting display | 37×16 mm |
| Programmeerbaar | Ja, Via de app en op de thermostaat |
| Maximale belasting | 16A – 3600W |
| Behuizing | Wit |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Temperatuurmeting | Externe sensor meegeleverd, Ruimte (intern), Ruimte (intern) + vloer (extern), Vloer (extern) |
| Frequentie | Wifi 2.4Ghz |
De TC500 WiFi is een Pompschakelaar EN thermostaat in één. Deze thermostaat & pompschakelaar is zeer geschikt voor aansturing van iedere vorm van elektrische verwarming waaronder infrarood warmtepanelen.
| Afmetingen | 12,5 × 7 × 3,9 cm |
|---|---|
| Montage | In een WCD (stopcontact), Europees met randaarde |
| Bediening | Gratis App voor iOS & Android, Verbinding met WiFi, Drukknop |
| Afmeting display | 37×16 mm |
| Programmeerbaar | Ja, Via de app en op de thermostaat |
| Maximale belasting | 16A – 3600W |
| Behuizing | Wit |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Temperatuurmeting | Externe sensor meegeleverd, Ruimte (intern), Ruimte (intern) + vloer (extern), Vloer (extern) |
| Frequentie | Wifi 2.4Ghz |
Er zijn nog geen beoordelingen
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen