
Een prachtig vormgegeven infraroodspiegel uit Oostenrijk geschikt voor wandmontage en verwarming in de badkamer. Met een afmeting van 60×60 cm en een vermogen van 400 Watt is dit infroodpaneel met IP65 geschikt voor een badkamer met een inhoud tot 6 kuub.
Een prachtig vormgegeven infraroodspiegel uit Oostenrijk geschikt voor wandmontage.
Dit spiegel infraroodpaneel van Infrapower is gemaakt van 6mm dik ESG-veiligheidsglas, dit verzekerd je er van dat bij een mogelijke breuk er enkel stompe splinters ontstaan. Het spiegel infrarood paneel is slechts 2,5 cm dik, waardoor het niet eens opvalt dat het een spiegel en verwarming in één is.
Ieder infraroodpaneel is voorzien van een kabel met stekker en kan direct in het stopcontact worden gebruikt. Ook kan je er voor kiezen om een thermostaat te gebruiken. Hiermee is de ruimte temperatuur en tijdschakeling te controleren voor optimaal comfort en rendement.
Anders dan bij andere infraroodpanelen is het bij Infrapower gemakkelijk om een geselecteerde RF ontvanger vast te klikken aan de achterkant van het paneel. Deze ontvanger communiceert draadloos met de DEUS bluetooth thermostaat. Stekker van het paneel in het stopcontact en klaar voor gebruik!
De spiegel panelen van Infrapower kunnen met bijgeleverde beugels zowel horizontaal als verticaal aan de wand gemonteerd worden. Daarbij zijn er ook handdoek beugel(s) bestelbaar welke eenvoudig aan het paneel gemonteerd kunnen worden.
Bij toepassing van infrarood panelen als hoofdverwarming berekent u minimaal
(hierbij gaan wij uit van normaal geïsoleerde woningen):
| Gewicht | 7,95 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 60 × 60 × 2,5 cm |
| Soort infraroodpaneel | Spiegel, Glas |
| Afwerking | Glad oppervlak, Spiegel |
| Wattage | 400W |
| Geschikt voor ruimte, inhoud | Badkamer max. 6m³, Woonruimte max. 12m³ |
| Montage | Wand |
| Garantie | 4 jaar fabrieksgarantie |
| IP-waarde | IP65 – stofvrij en sproeidicht |
| Land herkomst | Oostenrijk |
| Oppervlakte temperatuur | 95 tot 105°C |
| Soort infraroodstraling | 10.000 nanometer / IR-C Lange golf |
| Aansluitkabel | 180CM, 3-aderig, Met geaarde stekker |
| Besturing | Externe thermostaat, optioneel leverbaar, Eventueel is de Maria box eenvoudig in te bouwen op het paneel voor besturing door de externe Deus thermostaat |
| Breedte - verticaal | 60 cm |
| Lengte - verticaal | 60 cm |
| infrarood stralingsefficientie | Volgens IEC 60675-3:2020 |

Het paneel is geschikt als hoofdverwarming in kleinere kamers zoals toiletten. In een grote woonkamer zal je extra panelen nodig hebben om een constante warmte te garanderen.
Ja, het kan gebruikt worden in vochtige ruimtes en is IP65, maar 400W is vaak te weinig om in een badkamer een echt comfortabel gevoel te geven, vooral als spotverwarming bij het omkleden.
Je monteert het paneel aan de wand met de meegeleverde montagebeugels. De achterkant is ontworpen om netjes tegen de muur geplaatst te worden. Het paneel wordt geleverd zonder thermostaat. Voor temperatuurregeling en efficiënt gebruik is een externe thermostaat noodzakelijk.
Reinig het spiegeloppervlak eenvoudig met een zachte doek en glasreiniger. Zorg dat het paneel volledig is afgekoeld voor je begint.
Infrapower biedt 4 jaar fabrieksgarantie op dit model.
Ja, dit paneel is getest door TU Dresden en voldoet aan de norm voor infrarood verwarming conform DIN EN IEC 60675-3.



Wij zijn bereikbaar op werkdagen van 09:00 tot 17:00 uur en op zaterdag van 10:00 tot 16:00 uur.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen