De Sundirect ronde infraroodspiegel met licht LM350 Pro is een 3 in 1 oplossing die een spiegel combineert met verwarming en verlichting. Dankzij de hoge infraroodstralingsefficiëntie is deze spiegel ideaal voor het verwarmen van kleine badkamers tot max. 5,5m³. De ingebouwde anti-condensfunctie zorgt ervoor dat de spiegel altijd helder blijft, zelfs tijdens warme douches. Met de handige dimbare verlichting en instelbare kleurtemperatuur creëer je bovendien altijd de gewenste sfeer in de badkamer.
Dankzij het moderne touchscreen op het spiegeloppervlak kun je de temperatuur en verlichting eenvoudig handmatig aanpassen. Wil je nog meer controle? Dan biedt de Sundirect Smart App uitkomst. Door de infraroodspiegel te verbinden met je mobiele apparaat, krijg je toegang tot een scala aan slimme functies. Zo kun je het licht instellen van warm wit tot koud wit (3000k tot 6000k) of een verwarmingsprogramma instellen. Voor extra gemak is de infraroodspiegel ook spraakgestuurd te bedienen via Alexa of Google Home.
De Sundirect Ronde infraroodspiegel met licht 350W wordt geleverd met een Easy-Fit-montageoplossing, zodat je hem eenvoudig en veilig aan de muur kunt bevestigen. Bovendien heeft deze infraroodspiegel een IP44-classificatie, wat betekent dat hij bestand is tegen spatwater.
Sundirect Spiegel Infrarood paneel met licht LM600-PRO
€529,00
Vóór 15:30 besteld (ma-vr), dezelfde dag verzonden
Infrapower spiegel infraroodpaneel 600W
€445,00
Vóór 15:00 besteld (ma-vr), dezelfde dag verzonden
Zeker, er zit ook een touchscreen op het oppervlak waarbij je eenvoudig de temperatuur en het licht kan aanpassen.
| Gewicht | 11,8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 70 × 70 cm |
| Soort infraroodpaneel | Spiegel, Met LED verlichting, Glas |
| Afwerking | Glad oppervlak, Spiegel |
| Wattage | 350W |
| Geschikt voor ruimte, inhoud | Badkamer max. 5m³ |
| Montage | Wand |
| Montage | Aan de wand met meegeleverde beugel |
| Garantie | 24 maanden |
| IP-waarde | IP44 – Plensdicht |
| Oppervlakte temperatuur | 85 tot 95 °C |
| Land herkomst | PRC |
| Soort infraroodstraling | 10.000 nanometer / IR-C Lange golf |
| Aansluitkabel | 190CM, Met geaarde stekker |
| Besturing | Wifi / app / stembediening, Touchscreen op het glas |
| Wifi & app | Verbinding met Wifi en besturing met een gratis app voor iOS/Android |
| Diameter | Ø70 cm |
| Afstandsbediening | Met wifi, Programma functie, Zonder wifi |
De Sundirect ronde infraroodspiegel met licht LM350 Pro is een 3 in 1 oplossing die een spiegel combineert met verwarming en verlichting. Dankzij de hoge infraroodstralingsefficiëntie is deze spiegel ideaal voor het verwarmen van kleine badkamers tot max. 5,5m³. De ingebouwde anti-condensfunctie zorgt ervoor dat de spiegel altijd helder blijft, zelfs tijdens warme douches. Met de handige dimbare verlichting en instelbare kleurtemperatuur creëer je bovendien altijd de gewenste sfeer in de badkamer.
| Gewicht | 11,8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 70 × 70 cm |
| Soort infraroodpaneel | Spiegel, Met LED verlichting, Glas |
| Afwerking | Glad oppervlak, Spiegel |
| Wattage | 350W |
| Geschikt voor ruimte, inhoud | Badkamer max. 5m³ |
| Montage | Wand |
| Montage | Aan de wand met meegeleverde beugel |
| Garantie | 24 maanden |
| IP-waarde | IP44 – Plensdicht |
| Oppervlakte temperatuur | 85 tot 95 °C |
| Land herkomst | PRC |
| Soort infraroodstraling | 10.000 nanometer / IR-C Lange golf |
| Aansluitkabel | 190CM, Met geaarde stekker |
| Besturing | Wifi / app / stembediening, Touchscreen op het glas |
| Wifi & app | Verbinding met Wifi en besturing met een gratis app voor iOS/Android |
| Diameter | Ø70 cm |
| Afstandsbediening | Met wifi, Programma functie, Zonder wifi |
Er zijn nog geen beoordelingen
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Zeker, er zit ook een touchscreen op het oppervlak waarbij je eenvoudig de temperatuur en het licht kan aanpassen.
Sundirect Spiegel Infrarood paneel met licht LM600-PRO
€529,00
Vóór 15:30 besteld (ma-vr), dezelfde dag verzonden
Infrapower spiegel infraroodpaneel 600W
€445,00
Vóór 15:00 besteld (ma-vr), dezelfde dag verzonden



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen