Het Heatwave Pro-Line infrarood paneel gebundeld met de Nero pro draadloze wifi thermostaat en een ontvanger naar keuze voor een optimale en efficiënte bediening. Maak een keuze uit het gewenste model en vervolgens uit het aantal thermostaten gecombineerd met het type ontvanger/aansluiting.
| Wattage | Afmeting | Geschikt tot m³ |
| 300W | 592×592 mm | Max. 8 kuub |
| 650W | 45×149 cm | Max. 18 kuub |
| 700W | 592×1192 mm | Max. 19 kuub |
Heatwave Pro-Line infrarood paneel gebundeld met een draadloze wifi thermostaat-set
Een set bestaande uit één of meer infraroodpanelen van Heatwave met een draadloze bluetooth thermostaat. De accessoires zijn optioneel en voordelig gebundeld met deze set.
De Heatwave Pro-Line een krachtige en efficiënte infrarood verwarming. Het keramische binnenwerk van dit paneel buffert de warmte en zorgt voor een optimale prestatie. De massieve constructie en waterdichtheid (IP-65 bij vaste aansluiting) maakt dit infrarood paneel zeer solide en geschikt voor toepassing in alle ruimtes, ook voor in de badkamer.
Met een dikte van 20mm, is de Pro-Line serie een zeer dun infrarood paneel in zijn soort. Door het naadloze en strakke design maakt dit paneel zeer stijlvol en onopvallend.
De Pro-Line serie van Heatwave is een allround infraroodpaneel en is perfect geschikt als een strak wand- of plafondpaneel. Door een slagvaste en krasbestendige poedercoat gaat dit infraroodpaneel jaren mee.
De draadloze thermostaat meet- en regelt de temperatuur en zendt een RF-signaal naar de ontvanger die vervolgens spanning aan het paneel geeft. De ontvanger zit dus geplaatst tussen de 230V voeding en het paneel.
Standaard wordt deze set geleverd met een draadloze programmeerbare thermostaat ‘Nero PRO’ met een ingebouwde wifi-module. Waardoor bediening op afstand met de TuyaSmart app mogelijk is. Deze app is gratis te downloaden in de App store en Google Play store.
In deze bundel heb je de keuze uit een plug-in ontvanger voor gebruik in geaarde- en ongeaarde wandcontactdoos (stopcontact). De plug-in ontvanger kan 16A ofwel 3500W schakelen.
OF de keuze uit een opbouw ontvanger voor op een lasdoos, lichtpunt of direct op de wand gemonteerd. Deze ontvanger sluit je aan middels fase+nul (blauw en bruin) en kan 10A ofwel 2200W schakelen.
Kies het gewenste aantal infraroodpanelen i.c.m. ontvangers, er kunnen op 1 thermostaat maximaal 5 ontvangers worden gekoppeld.
De Pro-Line serie van Heatwave kan met de bijgeleverde beugels horizontaal of verticaal aan wand of plafond worden gemonteerd. Snelle en eenvoudige montage aan de wand of aan het plafond. Daarbij passen de Heatwave 700 en Heatwave 300 in een systeemplafond
Benodigd vermogen
Bij toepassing van infrarood panelen als hoofdverwarming berekent u minimaal
(hierbij gaan wij uit van normaal geïsoleerde woningen):
OHLE Sotermo flat 700 Stalen infrarood paneel
€745,00 - €915,00Prijsklasse: €745,00 tot €915,00
1 tot 4 weken, gratis bezorgd



| Soort infraroodpaneel | Metaal, Keramisch |
|---|---|
| Afwerking | Gegalvaniseerd plaatstaal met een poedercoat wit, RAL 9016. Stalen voorplaat is om het binnenwerk heen gebogen, afgeronde hoeken. |
| Wattage | 300W, 650W, 700W |
| Montage | Horizontaal of verticaal aan wand of plafond met meegeleverde RVS beugels |
| Garantie | 8 jaar fabrieksgarantie |
| IP-waarde | IP40 – geen bescherming tegen water (netstekker), IP65 – spatwaterdicht (vaste aansluiting) |
| Land herkomst | Europa |
| Oppervlakte temperatuur | 85-90 ºC |
| Soort infraroodstraling | 10.000 nanometer / IR-C Lange golf |
| Aansluitkabel | 185CM, Met aangegoten stekker, 3-aderig |
| Besturing | Wifi / app / stembediening, Touchknoppen op de thermostaat, Stembediening via Google home / Alexa |
| Voeding thermostaat | 5v dc USB, adapter meegeleverd, of 2x AAA batterijen |
| Frequentie | RF 868Mhz, Wifi 2.4Ghz |
| Afmeting display | 160×100 mm |
| Binnenkant | Fijne keramische vezelplaat, Gepolijste achterplaat wat zorgt voor reflecterende werking |
| Maximale belasting thermostaat | Maximaal 5 ontvangers op 1 thermostaat |
| Maximale belasting ontvanger | TC60 16A-3600W, TC25 10A-2200W |
| Afstandsbediening | Met afstandbediening, Met wifi, Programma functie |
Het Heatwave Pro-Line infrarood paneel gebundeld met de Nero pro draadloze wifi thermostaat en een ontvanger naar keuze voor een optimale en efficiënte bediening. Maak een keuze uit het gewenste model en vervolgens uit het aantal thermostaten gecombineerd met het type ontvanger/aansluiting.
| Wattage | Afmeting | Geschikt tot m³ |
| 300W | 592×592 mm | Max. 8 kuub |
| 650W | 45×149 cm | Max. 18 kuub |
| 700W | 592×1192 mm | Max. 19 kuub |
| Soort infraroodpaneel | Metaal, Keramisch |
|---|---|
| Afwerking | Gegalvaniseerd plaatstaal met een poedercoat wit, RAL 9016. Stalen voorplaat is om het binnenwerk heen gebogen, afgeronde hoeken. |
| Wattage | 300W, 650W, 700W |
| Montage | Horizontaal of verticaal aan wand of plafond met meegeleverde RVS beugels |
| Garantie | 8 jaar fabrieksgarantie |
| IP-waarde | IP40 – geen bescherming tegen water (netstekker), IP65 – spatwaterdicht (vaste aansluiting) |
| Land herkomst | Europa |
| Oppervlakte temperatuur | 85-90 ºC |
| Soort infraroodstraling | 10.000 nanometer / IR-C Lange golf |
| Aansluitkabel | 185CM, Met aangegoten stekker, 3-aderig |
| Besturing | Wifi / app / stembediening, Touchknoppen op de thermostaat, Stembediening via Google home / Alexa |
| Voeding thermostaat | 5v dc USB, adapter meegeleverd, of 2x AAA batterijen |
| Frequentie | RF 868Mhz, Wifi 2.4Ghz |
| Afmeting display | 160×100 mm |
| Binnenkant | Fijne keramische vezelplaat, Gepolijste achterplaat wat zorgt voor reflecterende werking |
| Maximale belasting thermostaat | Maximaal 5 ontvangers op 1 thermostaat |
| Maximale belasting ontvanger | TC60 16A-3600W, TC25 10A-2200W |
| Afstandsbediening | Met afstandbediening, Met wifi, Programma functie |
| 5 sterren | 100 | 100% |
| 4 sterren | 0% | |
| 3 sterren | 0% | |
| 2 sterren | 0% | |
| 1 ster | 0% |
Jeroen Stet over 300w –
Goede kwaliteit, fijne zware panelen, passen mooi in het systeemplafond
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
OHLE Sotermo flat 700 Stalen infrarood paneel
€745,00 - €915,00Prijsklasse: €745,00 tot €915,00
1 tot 4 weken, gratis bezorgd



1 beoordeling voor Heatwave paneel met draadloze WiFi thermostaat
Jeroen Stet over 300w –
Goede kwaliteit, fijne zware panelen, passen mooi in het systeemplafond