Deze elektrische verwarmingsmatten hebben een vermogen van 100W/m². Ideaal voor bijverwarming van badkamers en andere tegelvloeren. Voor hoofdverwarming adviseren wij de variant van 150W/m².
Een aantal feiten op een rij
OHLE Termoluxo 820 Infrarood handdoekdroger
€915,00 - €1.044,00Prijsklasse: €915,00 tot €1.044,00
1 tot 4 weken, gratis bezorgd
Infrapower spiegel infraroodpaneel 800W
€555,00
Vóór 15:00 besteld (ma-vr), dezelfde dag verzonden
150-160W/M² Elektrische vloerverwarming kabelmat
€75,00 - €445,00Prijsklasse: €75,00 tot €445,00
Vóór 15:30 besteld (ma-vr), dezelfde dag verzonden
Ja, voor vloerverwarming is een thermostaat altijd nodig. Daarom bieden wij drie verschillende bedrade modellen aan. Zo kun je eenvoudig kiezen welke thermostaat het beste aansluit bij jouw situatie. Standaard leveren wij een externe vloersensor en een flexibele sensorbuis bij de thermostaat, zodat je de installatie direct compleet hebt.
| Oppervlak | Totaal vermogen | Afmeting |
| 1,0m² | 100 Watt | 0,5 x 2m |
| 2,0m² | 200 Watt | 0,5 x 4m |
| 3,0m² | 300 Watt | 0,5 x 6m |
| 4,0m² | 400 Watt | 0,5 x 8m |
| 5,0m² | 500 Watt | 0,5 x 10m |
| 6,0m² | 600 Watt | 0,5 x 12m |
| 7,0m² | 700 Watt | 0,5 x 14m |
| 8,0m² | 800 Watt | 0,5 x 16m |
| 9,0m² | 900 Watt | 0,5 x 18m |
| 10,0m² | 1.000 Watt | 0,5 x 20m |
| 12,0m² | 1.200 Watt | 0,5 x 24m |



| Afmetingen | 50 × 3,8 cm |
|---|---|
| Vermogen | 100W/m² |
| Garantie | 10 jaar fabrieksgarantie |
| IP-waarde | IP68 Water- en stofdicht |
| Land herkomst | Hongarije |
| Toepassing | Onder gietvloer, Onder tegel |
| Aansluitkabel | 250CM, 3-aderig, Zonder stekker |
| Soort ruimte | Woonruimte, Badkamer (in zone 3), Toilet |
| Verwarmingskabel diameter | 3,8 mm |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen