Het Welltherm Ecoline 360 W infraroodpaneel is een slank metalen wand- of plafondpaneel (29,2 × 119,2 cm) met IP44-spatwaterbescherming. Ideaal voor kleine ruimtes zoals toiletten tot 11 m³ inhoud of tot 7m² vierkante meter.
Het Welltherm Ecoline 360 W infraroodpaneel combineert Duits vakmanschap met efficiëntie en strak design.Dit paneel wordt in Duitsland geproduceerd, voldoet aan de geldende IEC-norm voor infraroodverwarming en is uitgevoerd in hoogwaardig staal met poedercoating (RAL 9003). Met afmetingen van ca. 29,2 × 119,2 × 1,7 cm is dit een compact, elegant model dat zich makkelijk in kleine ruimtes laat integreren. Met een vermogen van 360 W is het paneel geschikt voor kleine ruimtes tot max. 11 m³ inhoud — ideaal voor toiletten en als beenverwarming bij werkplekken.
Dit paneel is geschikt voor wand- én plafondmontage, zowel horizontaal als verticaal — dat maakt hem erg flexibel in toepassingen. De 360 W variant is ideaal voor kleine woon- of werkruimtes, of als onderdeel van een groter geheel. We zien dit type paneel bijvoorbeeld vaak als serie toegepast aan plafonds (tussen balken of in een ritme herhaald) waardoor een grotere ruimte tóch heel gelijkmatig verwarmd wordt. In kleine badkamers of halletjes werkt hij juist weer perfect als subtiele, aanvullende warmtebron.
Dankzij de ESHC®-technologie (“Entire Surface Heat Conductor”) wordt de warmte gelijkmatig verdeeld over het volledige oppervlak, wat zorgt voor een comfortabel stralingsgevoel zonder koude zones. Het paneel heeft IP44-spatwaterbescherming en kan daarom ook geplaatst worden in vochtige ruimtes.
Het paneel wordt geleverd zonder ingebouwde regeling. Voor een nauwkeurige en efficiënte temperatuurbeheersing adviseren wij altijd een externe thermostaat. Dat meet de temperatuur waar jij verblijft (niet bij het paneel zelf) en verhoogt het comfort.
Met 360 W vermogen is dit model ideaal voor kleine woonruimtes of werkplekken tot ongeveer 11 m³ (kuub) of oppervlakten tot 7 vierkante meter.
Ja, dankzij de IP44-spatwaterbescherming is montage in vochtige ruimtes mogelijk. Let op: dit model is erg klein (geschikt in badkamers tot max. 6 kuub inhoud) en is vooral bedoeld voor kleinere ruimtes.
Het paneel kan zowel aan de wand als aan het plafond worden bevestigd, horizontaal of verticaal. Montagebeugels, boorsjabloon en standaard bevestigingsmateriaal worden meegeleverd.
Nee, er is geen regeling ingebouwd. Dit biedt voordelen: er zitten geen schakelende onderdelen in het paneel zelf die slijten kunnen, en door gebruik van een externe thermostaat meet je de temperatuur daar waar je zit, wat zorgt voor nauwkeurigere regeling en efficiënter energiegebruik.
Ja. Dit model maakt deel uit van de Welltherm metalen serie die door onafhankelijk onderzoeksbureau Peutz getest is en voldoet aan de geldende IEC-normen voor infraroodverwarming.



| Gewicht | 6,9 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 29,2 × 119,2 × 1,7 cm |
| Soort infraroodpaneel | Metaal |
| Afwerking | Poedercoat RAL 9003, wit |
| Garantie | 60 maanden fabrieksgarantie |
| Wattage | 360W |
| Geschikt voor ruimte, inhoud | Badkamer max. 6m³, Woonruimte max. 11m³ |
| Montage | Horizontaal of verticaal aan wand en plafond |
| IP-waarde | IP44 – Plensdicht |
| Land herkomst | Geproduceerd in Duitsland |
| Oppervlakte temperatuur | 105 tot 115 °C |
| Soort infraroodstraling | 10.000 nanometer / IR-C Lange golf |
| Aansluitkabel | 185CM, 3-aderig |
| Soort ruimte | Woonruimte, Werkplek |
| Besturing | Externe thermostaat, optioneel leverbaar |
| Breedte - horizontaal | 120 cm |
| Breedte - verticaal | 30 cm |
| infrarood stralingsefficientie | Volgens IEC 60675-3:2020 |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen