Het Sundirect IC-Plus Krijtbord infraroodpaneel 900W is een draadloos regelbare stalen verwarmingspaneel met een afmeting van 70x125cm. Dit frameloze krijtbord infraroodpaneel heeft een zwart poedercoat oppervlak waar je met een krijtstift op kunt schrijven. Schoonmaken gaat gemakkelijk met een natte doek. Draadloze regeling is mogelijk met een van onderstaande thermostaten.
Dit prachtige zwarte Sundirect IC-Plus krijtbord infraroodpaneel combineert warmte met functionaliteit en is ideaal voor in de keuken of voor op kantoor. Met een strak metalen frameloos ontwerp en een poedercoating oppervlak, voegt dit paneel een vleugje moderne elegantie toe aan de ruimt. Dankzij de afgeronde gladde hoekafwerking past het naadloos in elk interieur. De gelijkmatige warmteverdeling over het gehele oppervlak zorgt ervoor dat je kunt genieten van een comfortabele en behaaglijke warmte. Daarnaast is dit paneel geïsoleerd met twee lagen hittebestendig glasvezel om warmteverlies aan de achterkant tot een minimum te beperken, waardoor je energie bespaart.
Met een ingebouwde ontvanger voor draadloze bediening en compatibiliteit met de Sundirect Smart thermostaat, kun je de temperatuur in de ruimte eenvoudig regelen en aanpassen aan jouw wensen. Bovendien heeft het paneel een IP44-classificatie, waardoor het geschikt is voor gebruik in badkamers. Dankzij het vermogen van 900 watt is het paneel in staat om een badkamer te verwarmen tot 15m³ Kuub en woonkamers tot 26m³. Ben je op zoek naar bijverwarming voor bijvoorbeeld je keuken, dan heeft dit paneel een verwarmingsbereik van 8-16m².
De gepolijste stalen reflector optimaliseert de verwarmingsprestaties door de infraroodstralen naar voren te reflecteren, waardoor je maximale warmte en comfort krijgt. De montagebeugel maakt eenvoudige wand- of plafondmontage mogelijk, waardoor je snel en gemakkelijk kunt genieten van de voordelen van dit infraroodpaneel in je badkamer. Kortom, met een Sundirect IC-Plus krijtbord infraroodpaneel geniet je van stijl, comfort en efficiency in één compact en veelzijdig product.
Met de standaard meegeleverde montagebeugels is het mogelijk het infrarood paneel zowel horizontaal als verticaal aan de wand of plafond monteren.
Bij toepassing van infrarood panelen als hoofdverwarming bereken je minimaal
(hierbij gaan wij uit van normaal geïsoleerde woningen):
Sundirect Tower1000-Pro verrijdbare infraroodtoren
€599,00
Vóór 15:30 besteld (ma-vr), dezelfde dag verzonden
Sundirect IC-Plus infraroodpaneel 1100W
€495,00 Oorspronkelijke prijs was: €495,00.€475,00Huidige prijs is: €475,00.



| Gewicht | 18 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 70 × 125 × 2 cm |
| Wattage | 900W |
| Geschikt voor ruimte, inhoud | Badkamer max. 15m³, Woonruimte max. 26m³ |
| Montage | Horizontaal/verticaal aan wand of plafond met meegeleverde beugel |
| Land herkomst | PRC |
| Afwerking | Gladde poedercoat in RAL 9005, zwart met afgeronde hoeken, zonder frame |
| Garantie | 24 maanden |
| IP-waarde | IP44 – Plensdicht |
| Oppervlakte temperatuur | 90 tot 100°C |
| Soort infraroodstraling | 10.000 nanometer / IR-C Lange golf |
| Aansluitkabel | 185CM, 3-aderig, Met geaarde stekker |
| Besturing | Interne ontvanger, welke via RF communiceert met de SMART PRO/PLUG thermostaat, thermostaat optioneel leverbaar |
| Breedte - horizontaal | 125 cm |
| Lengte - horizontaal | 70 cm |
2 beoordelingen voor Sundirect IC-Plus Krijtbord infraroodpaneel 900W
CommV Greet Gilon –
handig als bord en valt niet op dat dit een chauffage is.
Jeroen Stet (geverifieerde eigenaar) –
Ik heb hem aan de wand vlak voor mijn buro, lekker warm in combinatie met een klein IR paneel onder mijn buro.