Met het Sundirect IC-Plus infraroodpaneel 400W haal je een krachtige en energiezuinige verwarming in huis voor kleine ruimtes. Het metalen frameloze ontwerp met poedercoating oppervlak zorgt voor een moderne uitstraling die perfect past in elk interieur. Dit paneel van 60×60 cm is ideaal voor het verwarmen van kleine ruimtes zoals het toilet, dankzij de gelijkmatige warmteverdeling over het gehele oppervlak.
De Sundirect IC-Plus 400W is een stalen infrarood verwarmingspaneel met een afmeting van 60x60cm. Een oppervlak met een witte poedercoat en de gladde hoekafwerking creëren een elegant ontwerp dat perfect in elk interieur past.
Dit infraroodpaneel is geïsoleerd met twee lagen hittebestendig glasvezel om minimaal warmteverlies aan de achterkant te garanderen. De gepolijste stalen reflector optimaliseert de verwarmingsprestaties door de infraroodstralen naar voren te reflecteren, waardoor je snel kunt genieten van een aangename warmte. Daarnaast is het paneel voorzien van een ingebouwde ontvanger voor draadloze bediening met de Sundirect Smart thermostaat, waardoor je de temperatuur eenvoudig kunt regelen voor ultiem comfort.
Dankzij de Easy fix montagebeugel is dit paneel eenvoudig aan de wand of het plafond te monteren.
Bij toepassing van infrarood panelen als hoofdverwarming bereken je minimaal
(hierbij gaan wij uit van normaal geïsoleerde woningen):
Ja, het IC-Plus paneel heeft een IP44-classificatie, wat betekent dat het spatwaterdicht is en geschikt voor gebruik in vochtige ruimtes zoals de badkamer (zone 2). Let wel op dat het paneel een erg laag vermogen heeft, wens je het paneel als stralingskachel te gebruiken tijdens het omkleden? Dan is het beter om een paneel van minimaal 700W te kiezen.
Nee, het paneel wordt geleverd zonder ingebouwde thermostaat. Voor temperatuurregeling is een aparte thermostaat vereist, zoals de Sundirect Smart Plug Thermostaat. Deze biedt de mogelijkheid voor draadloze bediening en het instellen van verwarmingsschema’s.
Het IC-Plus paneel is ontworpen voor zowel wand- als plafondmontage. Het wordt geleverd met een Easy-Fit montagesysteem, waardoor de installatie eenvoudig en snel is. Voor vrijstaande montage is dit paneel niet geschikt.
Ja, door het paneel te combineren met een Sundirect Smart Plug of Smart PRO Thermostaat kun je het paneel bedienen via de Sundirect Smart App. Deze app biedt de mogelijkheid om verwarmingsschema’s in te stellen, de temperatuur te regelen en de status van het paneel te controleren, allemaal vanaf je smartphone.
| Gewicht | 8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 60 × 60 × 2 cm |
| Wattage | 400W |
| Geschikt voor ruimte, inhoud | Onder het bureau, Toilet, Woonruimte max. 11m³ |
| Afwerking | Gladde poedercoat in RAL 9003, wit met afgeronde hoeken, zonder frame |
| Garantie | 24 maanden |
| IP-waarde | IP44 – Plensdicht |
| Oppervlakte temperatuur | 90 tot 100°C |
| Soort infraroodstraling | 10.000 nanometer / IR-C Lange golf |
| Land herkomst | PRC |
| Aansluitkabel | 185CM, 3-aderig, Met geaarde stekker |
| Soort ruimte | Werkplek, Toilet |
| Besturing | Interne ontvanger, welke via RF communiceert met de SMART PRO/PLUG thermostaat, thermostaat optioneel leverbaar |
| Breedte - horizontaal | 60 cm |
| Lengte - horizontaal | 60 cm |
| Serie | Plus serie; bediening draadloze thermostaat & app |
Met het Sundirect IC-Plus infraroodpaneel 400W haal je een krachtige en energiezuinige verwarming in huis voor kleine ruimtes. Het metalen frameloze ontwerp met poedercoating oppervlak zorgt voor een moderne uitstraling die perfect past in elk interieur. Dit paneel van 60×60 cm is ideaal voor het verwarmen van kleine ruimtes zoals het toilet, dankzij de gelijkmatige warmteverdeling over het gehele oppervlak.
| Gewicht | 8 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 60 × 60 × 2 cm |
| Wattage | 400W |
| Geschikt voor ruimte, inhoud | Onder het bureau, Toilet, Woonruimte max. 11m³ |
| Afwerking | Gladde poedercoat in RAL 9003, wit met afgeronde hoeken, zonder frame |
| Garantie | 24 maanden |
| IP-waarde | IP44 – Plensdicht |
| Oppervlakte temperatuur | 90 tot 100°C |
| Soort infraroodstraling | 10.000 nanometer / IR-C Lange golf |
| Land herkomst | PRC |
| Aansluitkabel | 185CM, 3-aderig, Met geaarde stekker |
| Soort ruimte | Werkplek, Toilet |
| Besturing | Interne ontvanger, welke via RF communiceert met de SMART PRO/PLUG thermostaat, thermostaat optioneel leverbaar |
| Breedte - horizontaal | 60 cm |
| Lengte - horizontaal | 60 cm |
| Serie | Plus serie; bediening draadloze thermostaat & app |
Er zijn nog geen beoordelingen
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Ja, het IC-Plus paneel heeft een IP44-classificatie, wat betekent dat het spatwaterdicht is en geschikt voor gebruik in vochtige ruimtes zoals de badkamer (zone 2). Let wel op dat het paneel een erg laag vermogen heeft, wens je het paneel als stralingskachel te gebruiken tijdens het omkleden? Dan is het beter om een paneel van minimaal 700W te kiezen.
Nee, het paneel wordt geleverd zonder ingebouwde thermostaat. Voor temperatuurregeling is een aparte thermostaat vereist, zoals de Sundirect Smart Plug Thermostaat. Deze biedt de mogelijkheid voor draadloze bediening en het instellen van verwarmingsschema’s.
Het IC-Plus paneel is ontworpen voor zowel wand- als plafondmontage. Het wordt geleverd met een Easy-Fit montagesysteem, waardoor de installatie eenvoudig en snel is. Voor vrijstaande montage is dit paneel niet geschikt.
Ja, door het paneel te combineren met een Sundirect Smart Plug of Smart PRO Thermostaat kun je het paneel bedienen via de Sundirect Smart App. Deze app biedt de mogelijkheid om verwarmingsschema’s in te stellen, de temperatuur te regelen en de status van het paneel te controleren, allemaal vanaf je smartphone.



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen