Combineer de 1 of meer Pro-Line 650W infraroodpanelen met een draadloze klokthermostaat type Optima i.c.m. een ontvanger naar keuze voor een optimale bediening. Selecteer voor ieder infrarood paneel ook een gewenste ontvanger.
Combineer de 1 of meer Pro-Line 650W infraroodpanelen met een draadloze klokthermostaat type Optima i.c.m. een ontvanger naar keuze voor een optimale bediening. Selecteer voor ieder infrarood paneel ook een gewenste ontvanger.
De Heatwave Pro-Line 650W is een krachtige en efficiënte infrarood verwarming. Het keramische binnenwerk van dit paneel buffert de warmte en zorgt voor een optimale prestatie. De massieve constructie en waterdichtheid (IP-65 bij vaste aansluiting) maakt dit infrarood paneel zeer solide en geschikt voor toepassing in alle ruimtes, ook voor in de badkamer.
Met een dikte van 20mm, is de Pro-Line serie een zeer dun infrarood paneel in zijn soort. Door het naadloze en strakke design maakt dit paneel zeer stijlvol en onopvallend.
De Pro-Line serie van Heatwave is een allround infraroodpaneel en is perfect geschikt als een strak wand- of plafondpaneel. Door een slagvaste en krasbestendige poedercoat gaat dit infraroodpaneel jaren mee.
Met de draadloze thermostaat meet- en regelt u de temperatuur en wordt er een RF-signaal naar de ontvanger gezonden die vervolgens spanning aan het paneel geeft. De ontvanger zit dus geplaatst tussen de 230V voeding en het paneel.
Standaard wordt deze set geleverd met een draadloze programmeerbare thermostaat ‘PH Optima’.
U heeft de keuze uit een plug-in ontvanger voor gebruik in geaarde- en ongeaarde wandcontactdoos. De plug-in ontvanger kan 16A ofwel 3500W schakelen.
OF de keuze uit een opbouw ontvanger voor op een lasdoos, lichtpunt of direct op de wand gemonteerd. Deze ontvanger sluit u aan middels fase+nul (blauw en bruin) en kan 10A ofwel 2200W schakelen.
Kies het gewenste aantal infraroodpanelen i.c.m. ontvangers, er kunnen op 1 thermostaat maximaal 5 ontvangers worden gekoppeld.
De Pro-Line serie van Heatwave kan met de bijgeleverde beugels horizontaal of verticaal aan wand of plafond worden gemonteerd. Snelle en eenvoudige montage aan de wand of aan het plafond.
Bij toepassing van infrarood panelen als hoofdverwarming berekent u minimaal
(hierbij gaan wij uit van normaal geïsoleerde woningen):
Welltherm Ecoline infraroodpaneel 610W
€879,00
Vóór 15:30 besteld (ma-vr), dezelfde dag verzonden



| Soort infraroodpaneel | Metaal, Keramisch |
|---|---|
| Afwerking | Gegalvaniseerd plaatstaal met een poedercoat wit, RAL 9016. Stalen voorplaat is om het binnenwerk heen gebogen, afgeronde hoeken. |
| Wattage | 650W |
| Geschikt voor ruimte, inhoud | Woonruimte max. 24m³, Badkamer max. 11m³ |
| Montage | Horizontaal of verticaal aan wand of plafond met RVS beugels |
| Garantie | 8 jaar fabrieksgarantie |
| IP-waarde | IP40 – geen bescherming tegen water (netstekker), IP65 – spatwaterdicht (vaste aansluiting) |
| Land herkomst | Europa |
| Oppervlakte temperatuur | 85-90 ºC |
| Soort infraroodstraling | 10.000 nanometer / IR-C Lange golf |
| Aansluitkabel | 185CM, Met aangegoten stekker, 3-aderig |
| Besturing | Touchknoppen op de thermostaat |
| Voeding thermostaat | Batterijen |
| Binnenkant | Fijne keramische vezelplaat, Gepolijste achterplaat wat zorgt voor reflecterende werking |
| Maximale belasting thermostaat | Maximaal 5 ontvangers op 1 thermostaat |
| Maximale belasting ontvanger | TC400 16A-3600W, TC05 10A-2200W |
| Temperatuurmeting | Ruimte (intern) |
| Gewicht | 14 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 149 × 45 × 2 cm |
| Soort infraroodpaneel | Metaal, Keramisch |
| Afwerking | Gegalvaniseerd plaatstaal met een poedercoat wit, RAL 9016. Stalen voorplaat is om het binnenwerk heen gebogen, afgeronde hoeken. |
| Wattage | 650W |
| Geschikt voor ruimte, inhoud | Woonruimte max. 18m³, Badkamer max. 10m³ |
| Montage | Horizontaal of verticaal aan wand of plafond met RVS beugels |
| Garantie | 8 jaar fabrieksgarantie |
| IP-waarde | IP40 – geen bescherming tegen water (netstekker), IP65 – spatwaterdicht (vaste aansluiting) |
| Land herkomst | Europa |
| Oppervlakte temperatuur | 85-90 ºC |
| Soort infraroodstraling | 10.000 nanometer / IR-C Lange golf |
| Aansluitkabel | 185CM, Met aangegoten stekker, 3-aderig |
| Soort ruimte | Woonruimte, Badkamer (in zone 3), Werkplek, Toilet |
| Besturing | Externe thermostaat, optioneel leverbaar |
| Binnenkant | Fijne keramische vezelplaat, Gepolijste achterplaat wat zorgt voor reflecterende werking |
| Serie | Pro-Line |
| Breedte - verticaal | 45 cm |
| Lengte - verticaal | 150 cm |
| Temperatuur achterkant | 45°C |
| Afstand voorzijde tot plafond/wand | 7 cm |
| Product status | Nieuw – uitlopend artikel |
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 13,5 × 8,8 × 2,2 cm |
| Montage | Eenvoudig aan de wand of staand. Steun meegeleverd |
| Voeding thermostaat | Batterij gevoed (draadloos) |
| Bediening | Touchknoppen |
| Programmeerbaar | Ja |
| Maximale belasting | Maximaal 5 ontvangers |
| Behuizing | Wit, LCD display met blauw backlight |
| Frequentie | 433,92 Mhz, 868 MHz |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Temperatuurmeting | Ruimte (intern) |
| Afmetingen | 12,5 × 7 × 3,9 cm |
|---|---|
| Montage | Opbouw, Geaarde wandcontactdoos, Ongeaarde wandcontactdoos |
| Voeding ontvanger | 230V |
| Maximale belasting | 16A – 3600W |
| Frequentie | 433,92 Mhz, 868 MHz |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Geschikt voor | PH Nero thermostaat, PH Optima thermostaat, RF Easy thermostaat |
| Afmetingen | 8 × 8 × 2 cm |
|---|---|
| Montage | Opbouw, op een lasdoos, een lichtpunt of direct op de wand |
| Voeding ontvanger | 230V |
| Maximale belasting | 10A – 2200W |
| Frequentie | 433,92 Mhz, 868 MHz |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Geschikt voor | PH Nero thermostaat, PH Optima thermostaat, RF Easy thermostaat |
Combineer de 1 of meer Pro-Line 650W infraroodpanelen met een draadloze klokthermostaat type Optima i.c.m. een ontvanger naar keuze voor een optimale bediening. Selecteer voor ieder infrarood paneel ook een gewenste ontvanger.
| Soort infraroodpaneel | Metaal, Keramisch |
|---|---|
| Afwerking | Gegalvaniseerd plaatstaal met een poedercoat wit, RAL 9016. Stalen voorplaat is om het binnenwerk heen gebogen, afgeronde hoeken. |
| Wattage | 650W |
| Geschikt voor ruimte, inhoud | Woonruimte max. 24m³, Badkamer max. 11m³ |
| Montage | Horizontaal of verticaal aan wand of plafond met RVS beugels |
| Garantie | 8 jaar fabrieksgarantie |
| IP-waarde | IP40 – geen bescherming tegen water (netstekker), IP65 – spatwaterdicht (vaste aansluiting) |
| Land herkomst | Europa |
| Oppervlakte temperatuur | 85-90 ºC |
| Soort infraroodstraling | 10.000 nanometer / IR-C Lange golf |
| Aansluitkabel | 185CM, Met aangegoten stekker, 3-aderig |
| Besturing | Touchknoppen op de thermostaat |
| Voeding thermostaat | Batterijen |
| Binnenkant | Fijne keramische vezelplaat, Gepolijste achterplaat wat zorgt voor reflecterende werking |
| Maximale belasting thermostaat | Maximaal 5 ontvangers op 1 thermostaat |
| Maximale belasting ontvanger | TC400 16A-3600W, TC05 10A-2200W |
| Temperatuurmeting | Ruimte (intern) |
| Gewicht | 14 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 149 × 45 × 2 cm |
| Soort infraroodpaneel | Metaal, Keramisch |
| Afwerking | Gegalvaniseerd plaatstaal met een poedercoat wit, RAL 9016. Stalen voorplaat is om het binnenwerk heen gebogen, afgeronde hoeken. |
| Wattage | 650W |
| Geschikt voor ruimte, inhoud | Woonruimte max. 18m³, Badkamer max. 10m³ |
| Montage | Horizontaal of verticaal aan wand of plafond met RVS beugels |
| Garantie | 8 jaar fabrieksgarantie |
| IP-waarde | IP40 – geen bescherming tegen water (netstekker), IP65 – spatwaterdicht (vaste aansluiting) |
| Land herkomst | Europa |
| Oppervlakte temperatuur | 85-90 ºC |
| Soort infraroodstraling | 10.000 nanometer / IR-C Lange golf |
| Aansluitkabel | 185CM, Met aangegoten stekker, 3-aderig |
| Soort ruimte | Woonruimte, Badkamer (in zone 3), Werkplek, Toilet |
| Besturing | Externe thermostaat, optioneel leverbaar |
| Binnenkant | Fijne keramische vezelplaat, Gepolijste achterplaat wat zorgt voor reflecterende werking |
| Serie | Pro-Line |
| Breedte - verticaal | 45 cm |
| Lengte - verticaal | 150 cm |
| Temperatuur achterkant | 45°C |
| Afstand voorzijde tot plafond/wand | 7 cm |
| Product status | Nieuw – uitlopend artikel |
| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 13,5 × 8,8 × 2,2 cm |
| Montage | Eenvoudig aan de wand of staand. Steun meegeleverd |
| Voeding thermostaat | Batterij gevoed (draadloos) |
| Bediening | Touchknoppen |
| Programmeerbaar | Ja |
| Maximale belasting | Maximaal 5 ontvangers |
| Behuizing | Wit, LCD display met blauw backlight |
| Frequentie | 433,92 Mhz, 868 MHz |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Temperatuurmeting | Ruimte (intern) |
| Afmetingen | 12,5 × 7 × 3,9 cm |
|---|---|
| Montage | Opbouw, Geaarde wandcontactdoos, Ongeaarde wandcontactdoos |
| Voeding ontvanger | 230V |
| Maximale belasting | 16A – 3600W |
| Frequentie | 433,92 Mhz, 868 MHz |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Geschikt voor | PH Nero thermostaat, PH Optima thermostaat, RF Easy thermostaat |
| Afmetingen | 8 × 8 × 2 cm |
|---|---|
| Montage | Opbouw, op een lasdoos, een lichtpunt of direct op de wand |
| Voeding ontvanger | 230V |
| Maximale belasting | 10A – 2200W |
| Frequentie | 433,92 Mhz, 868 MHz |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| Geschikt voor | PH Nero thermostaat, PH Optima thermostaat, RF Easy thermostaat |
Er zijn nog geen beoordelingen
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
Welltherm Ecoline infraroodpaneel 610W
€879,00
Vóór 15:30 besteld (ma-vr), dezelfde dag verzonden



Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen