Ecosun bedrukte collectie maakt het mogelijk om infrarood verwarming op te laten gaan in jouw interieur. Op wit tinten na zijn alle RAL-kleuren mogelijk. Het Ecosun bedrukt infraroodpaneel K+ serie kan kleine ruimtes heerlijk verwarmen van 3 tot 12 kuub. Bovendien wordt zijn de panelen uit de K+ serie leverbaar in lengtes 50 cm tot 150 cm. Ideaal als verwarming op bij je bureau of toilet.
Een functioneel infrarood paneel met een stijlvol ontwerp. Het is namelijk mogelijk een eigen RAL-kleur te kiezen voor de Ecosun K+ serie, waardoor het perfect past bij de esthetiek van jouw ruimte. Dankzij het creatieve ontwerp en innovatieve technologie is dit paneel een toevoeging aan een kleinere ruimte.
Deze K+ serie is speciaal gemaakt voor de smalle ophang mogelijkheden. Met een breedte van 32 cm biedt deze lijn een uitkomst voor smalle wanden of plafonds.
Een kwalitatief goed infraroodpaneel van Ecosun voor een scherpe prijs. Door de speciale Thermo kristal coating heeft de E/K(+)-serie van Ecosun een lichte structuur, waardoor het stralingsoppervlak wordt vergroot en het rendement naar het maximale niveau wordt getild. Ook zorgt deze keramische coating ervoor dat op het paneel geen vuilhechting ontstaat en het paneel makkelijk is schoon te maken met water en een zachte borstel.
Het paneel is opgebouwd uit een verzinkte metalen behuizing met aan de achter-binnenzijde een hoogwaardige isolatieplaat. Het verwarmingsmembraan bestaat uit een carbon element van de laatste generatie. Dit LT infrarood paneel is niet onderhevig aan slijtage en verliest in de loop der jaren geen capaciteit!
Het infraroodpaneel is voorzien van een aansluitkabel zonder stekker en kan direct aangesloten worden op een thermostaat. Ook is het mogelijk zelf een stekker aan de aansluitkabel te monteren en het paneel direct in een geschikt stopcontact te steken. Het voordeel van het gebruik van een thermostaat is dat deze de temperatuur in de ruimte meet en het infraroodpaneel automatisch zal aan/uitschakelen tot de gewenste kamertemperatuur is bereikt.
Ideaal voor het verwarming van uw werkplek, zithoek, tuinhuis, garage, dierenverblijf, etc.
Met de standaard meegeleverde platte montagebeugels kan je het infrarood paneel zowel horizontaal als verticaal aan de wand of plafond monteren. Vanwege het gewicht en structuur is dit infrarood paneel niet geschikt voor vrijstaande montage.
Bij toepassing van infrarood panelen als hoofdverwarming berekent u minimaal
(hierbij gaan wij uit van normaal geïsoleerde woningen):
| Gewicht | N/B |
|---|---|
| Afmetingen | N/B |
| Soort infraroodpaneel | Metaal, Bedrukt |
| Afwerking | Thermo kristal coating, lijkt op schuurpapier, Ral naar keuze |
| Wattage | 100W, 200W, 270W, 330W, 400W |
| Montage | Horizontaal/verticaal aan wand of plafond met meegeleverde beugel |
| Garantie | 2 jaar fabrieksgarantie |
| IP-waarde | IP44 – Plensdicht |
| Land herkomst | Tjechië |
| Oppervlakte temperatuur | 90 tot 100°C |
| Soort infraroodstraling | 10.000 nanometer / IR-C Lange golf |
| Aansluitkabel | 150CM, 3-aderig, Zonder stekker |
| Soort ruimte | Werkplek, Toilet |
| Besturing | Externe thermostaat, optioneel leverbaar |
| Breedte - verticaal | 30 cm |
| Gewenst paneel | Ecosun K+ 100W, Ecosun K+ 200W, Ecosun K+ 270W, Ecosun K+ 330W, Ecosun K+ 400W |
| Lengte - verticaal | 100 cm, 125 cm, 150 cm, 50 cm, 75 cm |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen