Deze horizontale indirect gestookte boiler met wisselaar van Tesy is geschikt om te worden gebruikt voor warm douche- en tapwater tot 3 personen.
De elektrische boilers uit het Bi-Light assortiment met ingebouwde wisselaar zijn er voor het gebruik van alternatieve warmtebronnen zoals zonnecollectoren en cv-ketels.
Deze horizontale indirect gestookte boiler met wisselaar van Tesy is geschikt om te worden gebruikt voor warm douche- en tapwater tot 3 personen.
De elektrische boilers uit het Bi-Light assortiment met ingebouwde wisselaar zijn er voor het gebruik van alternatieve warmtebronnen zoals zonnecollectoren en cv-ketels.
| Gewicht | 32 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 44 × 99,5 × 46,7 cm |
| Aantal liter | 100 liter |
| Energielabel | C |
| Nominaal vermogen | 2000 Watt |
| Warmtewisselaar oppervlak | 0,28 m² |
| Warmtewisselaar capaciteit | 1,2 liter |
| Uitwisselingsvermogen in continue modus | 5.7kW |
| Continue stromingssnelheid bij 35°C water | 139 liter |
| Verwarmingstijd 60°C | 45 minuten |
| Aansluiting wisselaar | 3/4'' buitendraad |
| Wisselaar | Met 1 wisselaar |
| Hoogte | 440 mm |
| Breedte | 995 mm |
| Diepte | 467 mm |
| Isolatie | 18 mm |
| Garantie | 3 jaar fabrieksgarantie |
| Installatie | Horizontaal aan de wand |
| Werkdruk (bar) | 8 |
| Functies | Aan/uit schakelaar, Koper verwarmingselement, Magnesium anode, Temperatuur indicator, Vorstbescherming |
| Toepassing | Douche en tapwater |
| Standaard meegeleverd | Inlaatcombinatie, Montagebeugel |
| Huishouden | 3 personen |
| Wifi & app | Nee |
| Serie | BiLight |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen