Deze Tesy BiLight 100 liter elektrische boiler is geschikt om te worden gebruikt in keukens, toilet- en doucheruimtes. De BiLight 100 liter is een verticale wandboiler voor 3 personen. Hij levert ca. 150 liter gemengd warm water (40°C), goed voor 7–25 minuten douchen. Met een opwarmtijd van 2 uur en 36 minuten, een vermogen van 2000W en energielabel C, biedt dit model solide warmwatercomfort zonder extra’s.
De Tesy BiLight 100 liter is speciaal ontworpen voor huishoudens met een gemiddeld warmwater verbruik, maar zonder badgebruik. Dankzij het Piston-effect profiteer je van extra bruikbaar warm water — in dit geval ongeveer 150 liter gemengd water. De boiler maakt gebruik van een nat koper dompelelement, een klassieke techniek die betrouwbaar is en zorgt voor een lagere investering.
Met het BiLight-venster (🔴 rood = verwarmen / 🔵 blauw = klaar) en de gebruiksvriendelijke draaiknop is bediening eenvoudig en effectief. Dankzij het vermogen van 2000W warmt hij snel op, terwijl de goede isolatie helpt het warmteverlies te beperken.
Dankzij de verticale wandmontage is dit model prima in te passen in technische ruimtes of grotere badkamers — hierbij is belangrijk om rekening te houden met de minimale montagehoogte van 109 cm.
| Gewicht | 23,5 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 46,7 × 44 × 98,5 cm |
| Aantal liter | 100 liter |
| Energielabel | C |
| Nominaal vermogen | 2000 Watt |
| Verwarmingstijd 60°C | 2 uur en 36 minuten |
| Hoogte | 985 mm |
| Breedte | 440 mm |
| Diepte | 467 mm |
| Garantie | 3 jaar fabrieksgarantie |
| Installatie | Verticaal aan de wand |
| Isolatie | 24 mm |
| Functies | Aan/uit schakelaar, Indicatielampje, Koper verwarmingselement, Magnesium anode, Regelbare thermostaat, Temperatuur indicator, Vorstbescherming |
| Werkdruk (bar) | 8 |
| Toepassing | Douche en tapwater |
| Standaard meegeleverd | Inlaatcombinatie, Montagebeugel |
| Huishouden | 2 personen, 3 personen |
| Wifi & app | Nee |
| Serie | BiLight |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen