Een set bestaande uit één of meer Infrapower basic panelen met een bijpassende draadloze thermostaat.
Creëer een fijne bijverwarming in je huis met het Infrapower frame met draadloze thermostaat. Met verschillende formaten en vermogens om uit te kiezen, kun je gemakkelijk de ideale optie vinden die past bij jouw behoeften. Of je nu op zoek bent naar toiletverwarming of gewoon wat extra warmte tijdens de koude maanden bij je werkplek, dit paneel biedt de perfecte oplossing.
Dankzij de draadloze bluetooth-thermostaat hoef je nooit meer op te staan om de temperatuur aan te passen. Met de eenvoudig te bedienen draai-/drukknop en de mogelijkheid om de thermostaat te programmeren via bluetooth en een app, heb je de volledige controle over de verwarming in jouw huis. De meegeleverde RF-ontvanger kan eenvoudig achterop het paneel worden gemonteerd, waardoor het paneel draadloos reageert op de thermostaat. Geniet van ultiem gemak en comfort zonder gedoe.
Het infrarood paneel is met 4 schroeven en pluggen eenvoudig aan de wand of het plafond te monteren. Met een optionele set voetsteunen is het paneel ook op de grond te plaatsen en is daarmee een mobiele verwarmingsoplossing.
De infrarood panelen van Infrapower zijn aan/uit apparaten. Dat wil zeggen dat ze geproduceerd zijn om zonder tussenkomst van een regeling op maximaal vermogen te werken. Een draadloze thermostaat doet een constante ruimtemeting en schakelt het infraroodpaneel aan en uit om op de ingestelde kamertemperatuur te blijven.
Omdat met infraroodverwarming zeer gericht en snel verwarmd kan worden, is het noodzakelijk om iedere ruimte te voorzien van een eigen thermostaat. Op deze manier kan je ook een aanzienlijke energiebesparing realiseren omdat er alleen verwarmt wordt waar nodig. Zowel handmatige bediening als een wekelijks programma is met deze set mogelijk.
Bij toepassing van infrarood panelen als hoofdverwarming bereken je minimaal (hierbij gaan wij uit van normaal geïsoleerde woningen):
De Deus thermostaat is een moderne en gebruiksvriendelijke draadloze thermostaat die via RF communiceert met de ontvanger op de achterkant van het paneel.
Infrapower panelen zijn TÜV-, ROHS- en CE-gecertificeerd, ze voldoen aan de stralingsnorm volgens TU Dresden en bieden 4 jaar garantie op het paneel en 2 jaar op de thermostaat.



| Wattage | 300W, 500W, 600W |
|---|---|
| Afwerking | Wit oppervlak, Glad oppervlak, Wit aluminium frame |
| Soort ruimte | Werkplek, Toilet |
| Garantie | 4 jaar fabrieksgarantie, 2 jaar fabrieksgarantie op bediening |
| IP-waarde | IP65 – stofvrij en sproeidicht |
| Land herkomst | Oostenrijk |
| Oppervlakte temperatuur | 95 tot 100°C |
| Soort infraroodstraling | 10.000 nanometer / IR-C Lange golf |
| Aansluitkabel | 180CM, 3-aderig, Met geaarde stekker |
| Besturing | Draai-/drukknop op de thermostaat |
| Afmeting thermostaat | 8 × 8 × 1.4 cm |
| Voeding thermostaat | Batterij gevoed (draadloos) |
| Maximale belasting thermostaat | Maximaal 4 ontvangers |
| Frequentie | 868 MHz, Bluetooth |
Een set bestaande uit één of meer Infrapower basic panelen met een bijpassende draadloze thermostaat.
| Wattage | 300W, 500W, 600W |
|---|---|
| Afwerking | Wit oppervlak, Glad oppervlak, Wit aluminium frame |
| Soort ruimte | Werkplek, Toilet |
| Garantie | 4 jaar fabrieksgarantie, 2 jaar fabrieksgarantie op bediening |
| IP-waarde | IP65 – stofvrij en sproeidicht |
| Land herkomst | Oostenrijk |
| Oppervlakte temperatuur | 95 tot 100°C |
| Soort infraroodstraling | 10.000 nanometer / IR-C Lange golf |
| Aansluitkabel | 180CM, 3-aderig, Met geaarde stekker |
| Besturing | Draai-/drukknop op de thermostaat |
| Afmeting thermostaat | 8 × 8 × 1.4 cm |
| Voeding thermostaat | Batterij gevoed (draadloos) |
| Maximale belasting thermostaat | Maximaal 4 ontvangers |
| Frequentie | 868 MHz, Bluetooth |
| 5 sterren | 83 | 83% |
| 4 sterren | 0% | |
| 3 sterren | 16 | 16% |
| 2 sterren | 0% | |
| 1 ster | 0% |
David over 500W –
zoals aangegeven
W. de Kreek over 500W –
Werkt perfect in onze badkamer
Van der Velden over 300W –
Prima product wat doet wat het moet doen en dat is verwarmen.
MS over 500W –
Paneel doet het gelukkig goed ondanks deuk bij het vervoer of door het achter de brievenbussen te proppen bij het afleveringsadres
Henk over 300W –
Paneel doet wat het moet doen. Goede ervaring.
Laar –
Prima infrarood paneel. Goede service.
Je moet ingelogd zijn om een beoordeling te plaatsen.
De Deus thermostaat is een moderne en gebruiksvriendelijke draadloze thermostaat die via RF communiceert met de ontvanger op de achterkant van het paneel.
Infrapower panelen zijn TÜV-, ROHS- en CE-gecertificeerd, ze voldoen aan de stralingsnorm volgens TU Dresden en bieden 4 jaar garantie op het paneel en 2 jaar op de thermostaat.
6 beoordelingen voor Infrapower frame met draadloze thermostaat
David over 500W –
zoals aangegeven
W. de Kreek over 500W –
Werkt perfect in onze badkamer
Van der Velden over 300W –
Prima product wat doet wat het moet doen en dat is verwarmen.
MS over 500W –
Paneel doet het gelukkig goed ondanks deuk bij het vervoer of door het achter de brievenbussen te proppen bij het afleveringsadres
Henk over 300W –
Paneel doet wat het moet doen. Goede ervaring.
Laar –
Prima infrarood paneel. Goede service.