Ontdek de gezelligheid van visgraat PVC vloer Dawn, met zijn warme, donkerbruine tinten. Deze vloer van Otium at home straalt niet alleen luxe uit, maar biedt ook praktische voordelen zoals geluiddemping, geschikt voor infrarood vloerverwarming, 100% waterbestendig, voelt hij warm aan, is hij hygiënisch en eenvoudig te onderhouden en combineert hij duurzaamheid met een natuurgetrouw ontwerp. Deze vloer zou prachtig zijn in een klassiek interieur met donker houten meubels of als contrasterend element in een modern, minimalistisch design.
Ben je op zoek naar een vloer die niet alleen fantastisch oogt, maar ook lang meegaat? Maak kennis met de Otium Dryback PVC vloer Dawn Herringbone. Deze visgraat vloer is eenvoudig te verlijmen, waardoor je snel en moeiteloos een prachtige vloer kunt creëren. Met zijn donkerbruine en warme tint voegt deze vloer een klassieke uitstraling toe aan de ruimte. Met een dikte van 2,5 mm en slijtvaste eigenschappen is deze vloer bestand tegen intensief gebruik en dagelijkse slijtage. Of je nu kinderen hebt die spelen of huisdieren die rondrennen, deze vloer kan alles aan.
Het leven kan soms onvoorspelbaar zijn, maar je vloer hoeft dat niet te zijn. Dankzij de 100% waterbestendigheid van de Otium PVC vloer Dawn herringbone hoef je je geen zorgen te maken over morsen of vocht. Daarnaast voelt deze vloer aangenaam warm aan, waardoor je op blote voeten kunt genieten van een comfortabele en gezellige sfeer in huis. Gecombineerd met ons infrarood vloer verwarmingssysteem zeg je dag tegen koude voeten!
Bovendien is deze vloer hygiënisch en onderhoudsvriendelijk. Dankzij het gladde oppervlak is vuil en stof gemakkelijk te verwijderen, zodat je vloer altijd schoon en fris blijft.
Een pvc vloer combineren met infrarood vloerverwarming is een verstandige keuze. De vloer warmt niet alleen snel op, het is ook nog eens een duurzaam alternatief op traditionele verwarming. De Otium PVC vloer Dawn herringbone dryback wordt geleverd per 30 planken in één pak, waarvan 16 met een uniek decor (8L+8R) en met een totaaloppervlakte van 3,48m². De planken hebben een afmeting van 152,4×762 mm en een dikte van 2,5 mm.
| Afmetingen | 15,24 × 76,2 × 0,25 cm |
|---|---|
| Soort vloer | Hout look, Dryback PVC (plak), Visgraat |
| Levereenheid | 3,48m² |
| Oppervlaktestructuur | Houtstructuur fijn |
| Vellingkant | Micro 4V |
| Legwijze | Verlijmen |
| Gebruiksklasse | Zwaar huishoudelijk gebruik (klasse 23), Zwaar commercieel gebruik (Klasse 33/AC5) |
| Garantie | 15 jaar huishoudelijk |
| Warmteweerstand (m2K/W) | 0,050 m² K/W |
| Vloer kleur | Donker bruin |
| Dikte | 2,5 mm |
| Aantal planken | 30 planken, 16 unieke planen (8xL & 8xR) |
| Dikte toplaag | 0,55 mm |
| Breedte | 152,4 mm |
Elektrische vloerverwarmingsfolie 100W/m²
€40,50 - €278,00Prijsklasse: €40,50 tot €278,00
2 tot 5 dagen, gratis bezorgd
MDF Moderne plint voorgelakt - bundel 5x240CM
€32,00 - €190,00Prijsklasse: €32,00 tot €190,00
2 tot 5 werkdagen levertijd


