De PVC vloer Ava van Otium at home, met zijn verfijnde lichtbruin-grijze tint, voegt een vleugje elegantie en luxe toe aan elke ruimte. Deze visgraat vloer combineert moeiteloos warmte en koelte, is geluiddempend, geschikt voor vloerverwarming en -koeling, 100% waterbestendig, voelt warm aan, is hygiënisch en eenvoudig te onderhouden, en biedt bovendien slijtvastheid en een natuurgetrouwe uitstraling voor jarenlang plezier.
Ben je op zoek naar een vloer die niet alleen fantastisch oogt, maar ook lang meegaat? Maak kennis met de Otium PVC vloer Ava herringbone dryback. Deze visgraat vloer is eenvoudig te te verlijmen op de ondergrond, waardoor je snel en moeiteloos een prachtige vloer kunt creëren. Met een lichtbruin-grijze teint voegt deze vloer een warme en moderne uitstraling toe aan elke ruimte. Met een dikte van 2,5 mm en slijtvaste eigenschappen is deze vloer bestand tegen intensief gebruik en dagelijkse slijtage. Of je nu kinderen hebt die spelen of huisdieren die rondrennen, deze vloer kan alles aan.
Het leven kan soms onvoorspelbaar zijn, maar je vloer hoeft dat niet te zijn. Dankzij de 100% waterbestendigheid van de Otium vloer Ava herringbone hoef je je geen zorgen te maken over morsen of vocht. Daarnaast voelt deze vloer aangenaam warm aan, waardoor je op blote voeten kunt genieten van een comfortabele en gezellige sfeer in huis. Gecombineerd met ons infrarood vloer verwarmingssysteem zeg je dag tegen koude voeten!
Bovendien is deze vloer hygiënisch en onderhoudsvriendelijk. Dankzij het gladde oppervlak is vuil en stof gemakkelijk te verwijderen, zodat je vloer altijd schoon en fris blijft.
Een plak pvc vloer combineren met infrarood vloerverwarming is een verstandige keuze. De vloer warmt niet alleen snel op, het is ook nog eens een duurzaam alternatief op traditionele verwarming. De Otium PVC vloer Ava herringbone dryback wordt geleverd per 30 planken in één pak, waarvan 16 met een uniek decor en een totaaloppervlakte van 3,48m². De planken hebben een afmeting van 152,4×762 mm en een dikte van 2,5 mm.
| Afmetingen | 76,2 × 15,24 × 0,25 cm |
|---|---|
| Soort vloer | Hout look, Dryback PVC (plak), Visgraat |
| Levereenheid | 3,48m² |
| Oppervlaktestructuur | Houtstructuur fijn |
| Vellingkant | Micro 4V |
| Legwijze | Verlijmen |
| Gebruiksklasse | Zwaar huishoudelijk gebruik (klasse 23), Zwaar commercieel gebruik (Klasse 33/AC5) |
| Garantie | 15 jaar huishoudelijk |
| Warmteweerstand (m2K/W) | 0,017 m² K/W |
| Vloer kleur | Grijze tint, Licht bruin |
| Dikte | 2,5 mm |
| Aantal planken | 30 planken, 16 unieke planen (8xL & 8xR) |
| Dikte toplaag | 0,55 mm |
| Breedte | 152,4 mm |
Elektrische vloerverwarmingsfolie 100W/m²
€40,50 - €278,00Prijsklasse: €40,50 tot €278,00
2 tot 5 dagen, gratis bezorgd
MDF Eigentijdse plint voorgelakt - bundel 5x240cm
€49,00 - €139,00Prijsklasse: €49,00 tot €139,00
1 tot 2 werkdagen levertijd


