Met zijn warme lichte bruine tint en subtiele contrastnuances is deze plak pvc vloer een perfecte aanvulling op rustieke of landelijke interieurs, waarbij het natuurlijke en serene karakter van de ruimte versterkt wordt. Bovendien biedt de Crystal plank geluiddempende eigenschappen, is hij geschikt voor infrarood vloerverwarming, 100% waterbestendig, voelt hij warm aan, is hij hygiënisch en eenvoudig te onderhouden, en combineert hij duurzaamheid met een authentieke uitstraling.
Ben je op zoek naar een vloer die niet alleen fantastisch oogt, maar ook lang meegaat? Maak kennis met de Otium PVC vloer Crystal Plank Dryback. Deze rechte planken zijn eenvoudig te verlijmen op de ondergrond, waardoor je snel en moeiteloos een prachtige vloer kunt creëren. Met zijn lichte bruine tint en minimale contrastnuances voegt deze vloer een warme en landelijke uitstraling toe aan de ruimte. Met een dikte van 5,2 mm en slijtvaste eigenschappen is deze vloer bestand tegen intensief gebruik en dagelijkse slijtage. Of je nu kinderen hebt die spelen of huisdieren die rondrennen, deze vloer kan alles aan.
Het leven kan soms onvoorspelbaar zijn, maar je vloer hoeft dat niet te zijn. Dankzij de 100% waterbestendigheid van de Otium PVC vloer Crystal Plank hoef je je geen zorgen te maken over morsen of vocht. Daarnaast voelt deze vloer aangenaam warm aan, waardoor je op blote voeten kunt genieten van een comfortabele en gezellige sfeer in huis. Gecombineerd met ons infrarood vloer verwarmingssysteem zeg je dag tegen koude voeten!
Bovendien is deze vloer hygiënisch en onderhoudsvriendelijk. Dankzij het gladde oppervlak is vuil en stof gemakkelijk te verwijderen, zodat je vloer altijd schoon en fris blijft.
Een plak pvc vloer combineren met infrarood vloerverwarming is een verstandige keuze. De vloer warmt niet alleen snel op, het is ook nog eens een duurzaam alternatief op traditionele verwarming. De Otium PVC vloer Crystal Plank dryback wordt geleverd per 16 planken in één pak, waarvan 8 met uniek decor en met een totaaloppervlakte van 4,46m². De planken hebben een afmeting van 228,6×1219,2 mm en een dikte van 2,5 mm.
| Afmetingen | 22,86 × 121,92 × 0,25 cm |
|---|---|
| Soort vloer | Hout look, Dryback PVC (plak), Plank |
| Levereenheid | Pak a 4,46m² |
| Oppervlaktestructuur | Houtstructuur fijn |
| Vellingkant | Micro 4V |
| Legwijze | Verlijmen |
| Gebruiksklasse | Zwaar huishoudelijk gebruik (klasse 23), Zwaar commercieel gebruik (Klasse 33/AC5) |
| Garantie | 15 jaar huishoudelijk |
| Warmteweerstand (m2K/W) | 0,050 m² K/W |
| Vloer kleur | Licht bruin |
| Dikte | 2,5 mm |
| Aantal planken | 16, 8 unieke planken |
| Dikte toplaag | 0,55 mm |
| Breedte | 228,6 mm |