De Boen Eiken Espressivo vloer uit de Rock-serie is een lamelparket vloer, die bestaat uit een toplaag van hoogwaardig hout en twee onderlagen van stabiel multiplex. De vloer is geborsteld, wat betekent dat het oppervlak licht is bewerkt om de natuurlijke houtnerf en textuur te benadrukken. Vervolgens is de vloer ultra mat gelakt, wat de vloer een onbehandelde, unieke en moderne uitstraling geeft die perfect past bij eigentijdse interieurs.
Wat deze vloer echt uniek maakt, is de rustieke uitstraling. De vloer heeft knoesten, scheuren en andere onvolkomenheden die het hout karakter geven en zorgen voor een warme en gezellige sfeer in de ruimte. Deze rustieke uitstraling past perfect bij een landelijk interieur of een interieur met een natuurlijk thema.
Kortom, deze met de hand bewerkte houten vloer is een lamelparket vloer die geborsteld en ultra mat gelakt is en een unieke rustieke uitstraling heeft. Dit maakt het niet alleen een duurzame en functionele vloer, maar ook een prachtige en unieke toevoeging aan uw interieur.
Live Pure is een innovatieve productontwikkeling van BOEN: eiken planken met Live Pure oppervlaktebehandeling hebben een zeer natuurlijke uitstraling met een ultramatte afwerking en zeer goede beschermende eigenschappen. Live Pure beschermt de vloer tegen stof, vuil en vloeistoffen dankzij een speciale behandeling die op het oppervlak wordt aangebracht, waardoor de uitstraling van de hardhouten vloer glad, helder en natuurlijk licht blijft, bijna zoals onbehandeld hout.
Lamelparketvloeren worden gelegd op XPS 5MM isolerende ondervloer of de 9 mm houtvezel variant; Redupax.
De totale opbouwhoogte gecombineerd met infrarood vloerverwarming wordt dan:
Ondervloer 5 of 9 mm – verwarmingsfolie 0,33 mm – lamelparket 13,2 mm
| Afmetingen | 220 × 18,1 × 1,3 cm |
|---|---|
| Soort vloer | Lamelparket, Plank |
| Levereenheid | Pak a 3,19m² |
| Oppervlaktestructuur | Hout geborsteld |
| Afwerking | Boen Live Pure lak; naturel ultra mat gelakt |
| Vellingkant | 2 V |
| Legwijze | Zwevend, Verlijmen |
| Garantie | 25 jaar huishoudelijk |
| Warmteweerstand (m2K/W) | 0,090 m² |
| Toplaag dikte | 2,5 mm |


