De Boen Eiken Espressivo vloer uit de Rock-serie is een lamelparket vloer, die bestaat uit een toplaag van hoogwaardig hout en een onderlaag van stabiel multiplex. De vloer is geborsteld, wat betekent dat het oppervlak licht is bewerkt om de natuurlijke houtnerf en textuur te benadrukken. Vervolgens is de vloer naturel geolied, wat zorgt voor een onbehandelde, unieke en moderne uitstraling die perfect past bij eigentijdse interieurs.
Wat deze vloer echt uniek maakt, is de rustieke uitstraling. De vloer heeft knoesten, scheuren en andere onvolkomenheden die het hout karakter geven en zorgen voor een warme en gezellige sfeer in de ruimte. Deze rustieke uitstraling past perfect bij een landelijk interieur of een interieur met een natuurlijk thema.
Kortom, deze met de hand bewerkte houten vloer is een lamelparket vloer die is geborsteld en naturel geolied is en een unieke rustieke uitstraling heeft. Dit maakt het niet alleen een duurzame en functionele vloer, maar ook een prachtige en unieke toevoeging aan uw interieur.
Live Natural is een natuurlijke oppervlaktebehandeling die oliën bevat zoals zonnebloemolie, distelolie of sojabonenolie, evenals van nature voorkomende wassen (carnauba, candelilla). Diepe penetratie van de olie in het hout wordt verzekerd door tweemaal aanbrengen op een op maat gemaakte productielijn. De houtporiën zijn verzadigd, en het drogen vindt volledig natuurlijk plaats in de open lucht tijdens een proces dat bekend staat als het Air-Plus Process. De vloer heeft uiterst goede beschermingseigenschappen tegen vloeistoffen in vergelijking met concurrerende producten.
Lamelparketvloeren worden gelegd op XPS 5MM isolerende ondervloer of de 9 mm houtvezel variant; Redupax.
De totale opbouwhoogte gecombineerd met infrarood vloerverwarming wordt dan:
Ondervloer 5 of 9 mm – verwarmingsfolie 0,33 mm – lamelparket 13,2 mm
| Afmetingen | 220 × 18,1 × 1,3 cm |
|---|---|
| Soort vloer | Lamelparket, Plank |
| Levereenheid | Pak a 3,19m² |
| Oppervlaktestructuur | Hout geborsteld |
| Afwerking | Boen Live Natural Oil; naturel geolied |
| Vellingkant | 2 V |
| Legwijze | Zwevend, Verlijmen |
| Garantie | 25 jaar huishoudelijk |
| Warmteweerstand (m2K/W) | 0,090 m² |
| Toplaag dikte | 2,5 mm |


