Een rol verwarmingsfolie van 100W/M² geschikt voor laminaat, pvc en lamelparket vloeren. Leverbaar in de breedtes 50 cm, 75 cm en 100 cm, de lengte van de rol is altijd 100M1. Deze variant elektrische vloerverwarming is ruim voldoende wanneer de woonruimte redelijk tot goed geïsoleerd is en het vloeroppervlak voor minimaal 80% is voorzien van verwarmingsfolie.
Daar waar het comfort van vloerverwarming tot op heden voorbestemd was voor bezitters van een stenen vloer, ligt dit gemak nu ook binnen het bereik van de liefhebbers van zwevende houten- en laminaatvloeren.
Deze unieke infrarood vloerverwarming is geschikt voor: laminaat, klik pvc, hout tot 15mm en tapijt met geweven rug.
Verschillende breedtes en lengtes kunnen probleemloos worden gecombineerd. Het is zelfs mogelijk om de 2 verschillende varianten in vermogen te combineren op plaatsen waar u extra warmte aangenaam vindt.
Onze infrarood vloerverwarming is onderhoudsvrij en volledig veilig in gebruik. Mits u de Installatie-voorschriften hanteert (ondervloer-isolatie-plasticfolie-laminaat) gaat dit systeem probleemloos tientallen jaren mee.
Let op; dit type infrarood vloerverwarming mag NIET in natte ruimtes zoals badkamers worden toegepast!!



| Gewicht | 30 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 10000 × 0,03 cm |
| Breedte | 50CM, 75CM, 100CM |
| Dikte | 0,338 MM |
| Vermogen | 100W/m² |
| Garantie | 10 jaar fabrieksgarantie |
| IP-waarde | IP20 – Geen bescherming tegen water |
| Land herkomst | Folie uit Korea |
| Toepassing | Onder HDF gedragen klik PVC, Onder Klik PVC, Onder lamelparket, Onder laminaat, Onder plak PVC, Onder tapijt |
| Aansluitkabel | Zonder aansluitkabel |
| Soort ruimte | Woonruimte |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen