Deze indirect gestookte boiler met wisselaar van Tesy is geschikt om te worden gebruikt voor warm douche- en tapwater tot 2 personen.
De elektrische boilers uit het Bi-Light assortiment met ingebouwde wisselaar zijn er voor het gebruik van alternatieve warmtebronnen zoals zonnecollectoren en cv-ketels.
Deze indirect gestookte boiler met wisselaar van Tesy is geschikt om te worden gebruikt voor warm douche- en tapwater tot 2 personen.
De elektrische boilers uit het Bi-Light assortiment met ingebouwde wisselaar zijn er voor het gebruik van alternatieve warmtebronnen zoals zonnecollectoren en cv-ketels.
| Gewicht | 31 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 46,7 × 44 × 84,5 cm |
| Aantal liter | 80 liter |
| Energielabel | C |
| Nominaal vermogen | 3000 Watt |
| Warmtewisselaar oppervlak | 0,45 m² |
| Warmtewisselaar capaciteit | 2,1 liter |
| Uitwisselingsvermogen in continue modus | 13.8kW |
| Continue stromingssnelheid bij 35°C water | 329 liter |
| Verwarmingstijd 60°C | 18 minuten |
| Aansluiting wisselaar | 3/4'' buitendraad |
| Wisselaar | Met 1 wisselaar |
| Hoogte | 845 mm |
| Breedte | 440 mm |
| Diepte | 467 mm |
| Isolatie | 18 mm |
| Garantie | 3 jaar fabrieksgarantie |
| Installatie | Verticaal aan de wand |
| Werkdruk (bar) | 8 |
| Functies | Aan/uit schakelaar, Koper verwarmingselement, Magnesium anode, Regelbare thermostaat, Temperatuur indicator |
| Toepassing | Douche en tapwater |
| Standaard meegeleverd | Inlaatcombinatie, Montagebeugel |
| Huishouden | 2 personen |
| Wifi & app | Nee |
| Serie | BiLight |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen