Deze Tesy elektrische Maxeau boiler is met zijn inhoud voldoende om een warm bad te vullen en voor het gebruik van warm douche- en tapwater met 5 of meer personen.
De elektrische boilers van de Maxeau ceramic zijn aangepast voor gebruik in gebieden met hard en agressief water. Het ingebouwde droge keramische verwarmingselement wordt beschermd door een metalen behuizing met CrystalTech coating, wat een geluidsarme werking, een lange gebruiksduur en een betrouwbare bescherming tegen kalkafzetting garandeert.
150 liter TESY elektrische boiler met warmtewisselaar
€645,00
Vóór 15:00 besteld (ma-vr), dezelfde dag verzonden
| Gewicht | 51 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 56,7 × 56 × 137,5 cm |
| Aantal liter | 200 Liter |
| Energielabel | C |
| Nominaal vermogen | 1200 Watt, 2400 Watt, Schakelbaar |
| Verwarmingstijd 60°C | 4 uur en 21 minuten bij 2400W, 8 uur en 42 minuten bij 1200W |
| Hoogte | 1375 mm |
| Breedte | 560 mm |
| Diepte | 567 mm |
| Garantie | 5 jaar fabrieksgarantie |
| Installatie | Verticaal aan de wand |
| Isolatie | 40 mm |
| Werkdruk (bar) | 8 |
| Functies | Aan/uit schakelaar, Droog keramisch verwarmingselement, Magnesium & titanium anode, Regelbare thermostaat, Schakelbaar op twee standen, Temperatuur indicator, Vorstbescherming |
| Toepassing | Bad, Douche, Handen wassen, Afwassen |
| Huishouden | 5 of meer personen |
| Standaard meegeleverd | boutenset, Inlaatcombinatie, Montagebeugel |
| Wifi & app | Nee |
| Serie | Modeco |
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen